کمد دیواری

کمد دیواری,انواع کمد دیواری

انواع کمد دیواری

 

کمد دیواری را در یک تعریف ساده می توان محلی کارآمد برای نگهداری انواع وسایل خانه اعم از لباس، کیف و کفش، ظرف و ظروف، وسایل خانه و… تعریف نمود. وجود کمد دیواری در هر اتاق خواب امری ضروری بوده و می توان آن را کلیدی ترین بخش هر اتاق خواب نام برد.

 

گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ترنج واقع در شهرک غرب تهران با در دست داشتن حرفه ای ترین افراد و همچنین سال ها سابقه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، آماده ارائه هرگونه مشاوره و خدمات در زمینه طراحی و ساخت جدیدترین مدل های کمد دیواری به شما عزیزان می باشد.

 

انواع مدل های کمد دیواری

کمد دیواری با درب لولایی

از معمول ترین مدل های کمد دیواری، مدل لولایی آن بوده که از قدیم تا به امروز ساخت آنها ادامه داشته و همچنان هم بیشترین ساخت را در بین انواع دیگر دارا می باشد. یکی از مزایای این مدل از کمدها، قابلیت استفاده همزمان از تمامی بخش های کمد به هنگام باز کردن تمامی درب های آن می باشد و در طرف مقابل اگر باز شدن کامل درب ها باعث گرفته شدن فضا و یا محدودیت در فضای اتاق و استفاده از سایر لوازم و یا محدودیت در رفت و آمد شود، می بایست از مدل دیگری برای درب های کمد استفاده کرد که این موضوع یکی از معایب کمد دیواری با درب های لولایی می باشد.

 

کمد دیواری,انواع کمد دیواری,کمد دیواری با درب لولایی

کمد دیواری با درب لولایی

 

کمد دیواری با درب ریلی

مدل ریلی کمد های دیواری که چند سالیست مورد توجه افراد قرار گرفته یکی از مدل های جدید و مدرن بوده که در خانه هایی با دکوراسیون مدرن طرفداران بیشتری دارد. بهترین و کاربردی ترین مزیت این مدل از کمدهای دیواری استفاده از آن ها در مکان هایی می باشد که با کمبود فضا برای باز و بسته شدن درب کمد مواجه هستند. همچنین این کمدها زیبایی بیشتری نسبت به نوع لولایی آن داشته و با امکان نصب آینه روی آنها، به زیبایی آن نیز افروده خواهد شد. از معایب آنها می توان گفت که کمد های ریلی دارای مقاومت کمتری نسبت به کمد های لولایی می باشند. مورد دیگری که می توان به معایب کمد دیواری های ریلی اضافه کرد، عدم دسترسی کامل به تمامی فضای داخل کمد می باشد.

 

کمد دیواری,انواع کمد دیواری,کمد دیواری با درب ریلی

کمد دیواری با درب ریلی

 

کمد دیواری با درب آکاردئونی

نوع دیگری از کمد های دیواری وجود دارند که به نام کمد دیواری آکاردئونی با درب های تاشو معروف می باشند که درب های آن به هنگام باز شدن به صورت تاشو روی یکدیگر قرار می گیرند. در این مدل از درب ها امکان دسترسی به تمامی فضای کمد وجود داشته که این یک مزیت به شمار می آید. یکی دیگر از ویژگی های کمد دیواری با درب های آکاردئونی یا تاشو این است که در این مدل از کمد ها درب های آن قابلیت اجرا به صورت یک طرفه یا دو طرفه را دارا می باشند.

 

کمد دیواری,انواع کمد دیواری,کمد دیواری با درب آکاردئونی

کمد دیواری با درب آکاردئونی

 

سفارش ساخت و خرید کمد دیواری

طراحی و ساخت کمد دیواری های مدرن توسط چوب و ورق های MDF صورت می گیرد که ورق هایMDF خود دارای مدل های ممبران و هایگلاس می باشند. گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی ترنج در شهرک غرب یکی از شرکت های فعال در زمینه ساخت کمد دیواری مدرن بوده که جهت مشاهده انواع مدل های آن و سایر محصولات این شرکت و همچنین مشاوره در مورد خرید یا ساخت انواع محصولات می توانید از وبسایت این شرکت به نشانی www.toranjarc.com دیدن فرمایید.

 

 

Beytoote