طرح پیش فروش ایران خودرو؛ ویژه فروردین ۱۴۰۰

متقاضیانی که در قرعه‌کشی‎‌های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در طرح پیش‌فروش العاده با شرایط ویژه ثبت ‌نام کنند. در این پیش‌فروش، قیمت خودرو قطعی و مطابق زمان مبلغ قید‌شده در قرارداد خواهد بود. 

گروه صنعتی ایران‌خودرو پیش‌فروش جدید خود را از یک‌شنبه آغاز می‌کند. در این طرح پژو پارس سال، پارس TU5 و سمند LX با موعد تحویل حداکثر سه‌ماهه عرضه خواهد شد. طرح پیش‌فروش از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه هشتم فروردین تا ساعت ۲۳:۵۹ چهارشنبه ۱۱ فروردین فعال خواهد بود. موعد تحویل خودروها، ۹۰روزه پیش‌بینی شده است. برندگان از طریقه قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

 مشتریان نهایی پس از گذشت حداکثر سه روز از اتمام مهلت ثبت نام و ازطریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد. به منظور مشارکت مشتریان واقعی، در این طرح  نیز محدودیت ثبت نام در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی بخشنامه

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی به ارائه‌ی اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) ملزم است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت‌ نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به‌صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی باید هنگام ثبت ‌نام، شماره‌ حساب (شماره‌ شبا) خود را معرفی کند و لازم است از کارت‌ بانکی به‌ نام خود برای واریز وجه استفاده کند. شماره‌ تلفن همراه معرفی‌شده باید به ‌نامِ خود متقاضی باشد.

۶. ثبت ‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه متقاضی انتخاب می‌شود، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸. انتقال حقوق ناشی از انتخاب ‌شدن در قرعه‌کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از سه ماه از زمان تحویل در صورت مراجعه ‌نکردن به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل می‌شود. همچنین در مراجعه به نمایندگی، کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک‌ساله رهن نزد شرکت ایران‌خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه‌ حساب مشترى و فکّ رهن، تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب روی خودرو)، ثبت ‌نام میسر نخواهد بود.

نکته ۲: اگر افراد بدون گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال در این طرح ثبت ‌نام کنند، ضمن منتفی تلقی ‌شدن ثبت ‌نام، تا سه سال نمی‌توانند در هیچ‌ یک از طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران‌خودرو ثبت ‌نام کنند.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو، سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.               

نکته ۴: انتخاب شدگان درطرح هاي قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز، می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت نام اقدام نمایند.

نکته ۵: مبلغ ۵۰ هزار تومان از ثمن معامله توسط مشتري، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتري بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمیتواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت کند.پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتري باید نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه هاي متعلقه، مطابق با ضوابط شرکت اقدام کند و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

خودرو کد مدل مبلغ قطعی (تومان) زمان تحویل تاریخ فک رهن
سمند LX ۲۹۳۵۲ ۱۱۷ میلیون  تیر تا مرداد ۱۴۰۰ یک سال پس از دریافت خودرو
پارس TU5 ۲۸۵۲۰ ۱۲۷ میلیون  تیر تا مرداد ۱۴۰۰ یک سال پس از دریافت خودرو
پارس سال  ۲۸۲۴۲ ۱۲۲ میلیون  تیر تا مرداد ۱۴۰۰ یک سال پس از دریافت خودرو

قیمت و شرایط فروش محصولات ایران خودرو
طرح فروش ویژه دنا پلاس توربو اتوماتیک؛ اسفند ۱۳۹۹
طرح پیش فروش ایران خودرو؛ ویژه اسفند ۱۳۹۹
طرح فروش سایپا؛ ویژه اسفند ۱۳۹۹
قیمت و شرایط فروش خودروهای سایپا

  • ایران خودرو
  • قیمت و شرایط فروش خودروzoomit