می 11 اولترا با امتیاز ۱۴۳ در صدر رتبه‌بندی DxOMark قرار گرفت

ساعاتی قبل رتبه‌ی نخست DxOMark تغییر کرد. بر اساس آنچه GSMArena می‌نویسد، شیائومی می ۱۱ اولترا (Xiaomi Mi 11 Ultra) موفق شده است صدر رتبه‌بندی DxOMark را تصاحب کند. این گوشی با اختلاف چهار امتیازی در بالای پرچمدار هواوی یعنی میت 40 پرو پلاس جای می‌گیرد. شیائومی می 11 اولترا مجموع امتیاز ۱۴۳ را کسب کرده یعنی ۱۰ امتیاز بیشتر از می 10 اولترا (که سال گذشته‌ی میلادی عرضه شده بود).

اعضای تیم DxOMark تمامی فرآیندهای آزمایش دوربین را تمام کرده و امتیازهای مدنظرشان را به هر بخش داده‌اند؛ با این‌حال زمان کافی در اختیار نداشتند تا مقاله‌ی بررسی دوربین می 11 اولترا را به‌صورت کامل بنویسد. به‌همین دلیل مقاله‌ی بررسی که جزئیات کاملی در بر دارد بعدا منتشر می‌شود. 

جزئیات امتیاز دوربین شیائومی می 11 اولترا در DxOMark

می‌ 11 اولترا شیائومی در بخش عکس‌برداری به امتیاز ۱۴۸، در بخش بزرگ‌نمایی به امتیاز ۱۰۰ و در بخش فیلمبرداری به امتیاز ۱۱۷ دست پیدا کرده است. درمقایسه، هواوی میت 40 پرو پلاس توانسته بود در بخش‌های یادشده به‌ترتیب امتیاز ۱۴۴، ۹۸ و ۱۱۵ را کسب کند. 

مقاله‌ی مرتبط:

  • شیائومی می 11 اولترا با بدنه سرامیکی و نمایشگری در برآمدگی دوربین رونمایی شد

شیائومی می 11 اولترا در پنل پشتی میزبان دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی ایزوسل GN2 سامسونگ به‌همراه دوربین ۴۸ مگاپیکسلی پریسکوپی و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی فوق عریض است. روی برآمدگی دوربین پنل پشتی، صفحه‌نمایشی کوچک هم به‌چشم می‌خورد. می 11 اولترا بدنه‌ی سرامیکی دارد و در دو رنگ با قیمت پایه‌ی ۶۰۰۰ یوآن (۹۱۵ دلار) به بازار عرضه خواهد شد. 


معماری v9 آرم‌ ری ترسینگ را به گوشی های هوشمند می آورد
کاویار مدل سفارشی آیفون 12 پرو را با شخصیت‌های مورتال کامبت تولید کرد
تولید تراشه A15 اپل برای آیفون 13 احتمالا می ۲۰۲۱ آغاز می‌شود
شایعه: عرضه هواوی P50 بار دیگر به تأخیر افتاده است
می لپ تاپ پرو شیائومی در مد‌ل‌های ۱۴ و ۱۵ اینچ رونمایی شد

منبع gsmarena

  • دوربین
  • دی‌اکس‌او مارک
  • موبایلzoomit