افزایش بیش از دو برابری بُن اَرزاق دانشجویان/خوابگاه‌های داخل شهر بازسازی می‌شوند

معاون دانشجویی دانشگاه تهران از افزایش بیش از دو برابری بن کارت ارزاق دانشجویان تحصیلات تکمیلی ساکن خوابگاه های این دانشگاه طی دو سال اخیر خبر داد و گفت: این مبلغ از ۳۵۰ هزار تومان به یک میلیون تومان افزایش یافته است.

دکتر سعید حبیبا در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر تمامی دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی ساکن خوابگاه های دانشگاه تهران می توانند از بن ارزاق استفاده کنند. البته این بن صرفا به دانشجویانی پرداخت می شود که دارای سنوات مجاز تحصیلی هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: بن ارزاق یک میلیون تومانی ترم گذشته دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران پرداخت شده است و بن نیم سال دوم تحصیلی این دانشجویان نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه تهران تاکید کرد: خوشبختانه طی دو سال اخیر توانستیم با افزایش بیش از دو برابری ارزاق دانشجویان، مبلغ این بن را از ۳۵۰ هزار به یک میلیون تومان افزایش دهیم.

دکتر حبیبا همچنین از برنامه دانشگاه تهران برای بازسازی خوابگاه های سطح شهر این دانشگاه خبر داد و گفت: با کمک خیرین  قرار است ۶ هزار و ۵۰۰ متر از این خوابگاه ها را بازسازی کنیم که خوابگاه های قدس، رودکی و شهدای دانشجو سه خوابگاه سطح شهر و خوابگاه متاهلین جلال آل احمد هستند که باید بازسازی شوند.

وی با بیان اینکه بازسازی خوابگاه های سطح شهر دانشگاه تهران اردیبهشت ماه سال آینده به اتمام می رسد، گفت: کار بازسازی این خوابگاه ها از اواخر اسفنده ماه 99 به صورت بلوکی آغاز شده و به مدت حدود دو ماه طول می کشد.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا