اخبار زنده؛ مرسدس AMG GT R اسپیدلجند معرفی شد

اخبار زنده زومیت را در امروز دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ اینجا بخوانید. اگر می‌خواهید زودتر از همه از جدیدترین اخبار حوزه‌های تکنولوژی، علمی و خودرو مطلع شوید، این صفحه را دنبال کنید.


۸:۲۶

مرسدس AMG GT R اسپیدلجند معرفی شد

مرسدس بنز AMG GT R اسپیدلجند

یک شرکت تیونینگ آلمانی به نام باسینک، نسخه‌ای ویژه از مرسدس AMG GT R ساخته است که قدرت بیشتر و بدنه متفاوت با مدل استاندارد دارد. این محصول با نام اسپیدلجند، فاقد سقف است، اما مشابه خودروهای فرمول یک، با ستون مورب روی بدنه تویلد می‌شود.


۷:۵۰

روزشمار؛ دوشنبه ۳ خرداد اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۲۳ می ۲۰۲۱

  • راه‌اندازی نخستین سرویس تلگراف: در ۲۳ می سال ۱۸۴۴، ساموئل مورس اولین پیام تلگرافی را از طریق خط واشنگتن دی‌سی به بالتیمور ارسال کرد. پیام، «خدا چه ساخته است!» به شریک زندگی خود، آلفرد ویل منتقل شد، وی مجددا همان پیام را به مورس ارسال کرد.  این به‌طور رسمی اولین خط تلگراف آمریکا را باز کرد و به‌واسطه‌ی آن، اولین شکل ارتباط فوری آمریکا در تاریخ آغاز شد. گفتنی است متن کتاب مقدس توسط آنی السورث، دختر نوجوان کمیساریای ثبت اختراعات ایالات متحده انتخاب شده است.
  • آغاز به کار وِس کلارک در آزمایشگاه لینکولن ام‌ای‌تی: چنین روزی در سال ۱۹۶۱، وِس کلارک کار خود را در LINC یا همان آزمایشگاه رایانه‌ای در آزمایشگاه Lincoln MIT آغاز کرد. برنامه او ایجاد رایانه‌ای برای تحقیقات زیست پزشکی بود، برنامه.ریزی و نگه‌داری آن آسان بود، در حین کار با آن ارتباط برقرار می.شد و می توانست مستقیما سیگنال.های بیوتنیکی را پردازش کند. با استفاده از تجربه قبلی خود در زمینه تولید Whirlwind ، TX-0 و سایر رایانه‌های ابتدایی، کلارک شروع به کار روی یکی از اولین نمونه‌های دستگاه «کاربر پسند» کرد که به موجب آن، استانداردی برای طراحی رایانه‌های شخصی در دهه‌های بعدی ایجاد شد.

۷:۴۹

اخبار روز گذشته را می‌توانید از اینجا مرور کنید

زنده:

اخبار زنده؛ مرسدس AMG GT R اسپیدلجند معرفی شد

اخبار زنده؛ قطع‌شدن مکرر برق سایت‌های ارتباطی ایرانسل را با مشکل مواجه کرد
اخبار زنده ؛ شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
اخبار زنده ؛ جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
اخبار زنده؛ پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
اخبار زنده ؛ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

منبع زومیت

  • اخبار زنده

zoomit