خلاقیت با کفش کهنه و بی استفاده با روش های جالب و کاربردی

بسیاری از لوازم و وسایل پس از مدتی کهنه می شوند و از دایره مصرفی ما خارج می شوند. اغلب این وسایل اهمیت و ارزش قبل خود را از دست می دهند و دیگر مورد نیاز نیستند. کفش کهنه یکی از همان وسایل شخصی ماست که بعد از مدتی روانه سطل آشغال می شود. خلاقیت با کفش کهنه به شما کمک می کند همچنان آن ها را با یک استفاده بهینه در کنار خود داشته باشید و وسایل دست ساز خلاقانه تزیینی بسازید.

خلاقیت با کفش کهنه و بی استفاده

از آن جا که کفش ها در رنگ و مدل های متنوعی تهیه می شوند، در ساخت انواع دکوری نیز بسیار جذاب رویت خواهند شد. به عنوان مثال صندل ها، کفش های پاشنه بلند طرحی متفاوت برای ساخت دکور هستند.

بیشترین کاربرد کفش کهنه در زمینه ساخت گلدان می باشد. خوب است مدتی گلدان سفالی را کنار بگذاریم و از این کفش های کهنه استفاده کنیم. بافت پارچه ای کفش باعث می شود رطوبت به خوبی در خاک باقی بماند.

خلاقیت زیبا با کفش کهنهساخت گلدان با کفش کهنه

استفاده از کفش کهنه به جای گلدانگلدان کفشی زیبا

استفاده از کفش کهنه در ساخت کیفساخت کیف با کفش کهنه

استفاده از مفید از کفش کهنهایده خلاقانه ساخت پایه تبلت با کفش کهنه

ساخت تراریوم در کفشساخت تراریوم با کفش کهنه

ساخت لانه با کفش کهنهساخت لانه پرنده با کفش

گلدان کفشی زیباساخت گلدان زیبا با کفش کهنه

خلاقیت خارق العاده با کفش کهنهساخت گلدان با کفش کهنه

گلدان های زیبای کفشیتهیه گلدان با دمپایی

خلاقیت با کفشساخت گلدان های متنوع با کفش های کهنه

خلاقیت عالی با کفش کهنهساخت جالباسی با کفش کهنه

کاردستی متفاوت با کفش کهنه

شما می توانید با بسیاری از مواد و وسایل دور ریختنی در محیط انواع وسایل کاربردی منزل و محل زندگی را تهیه کنید. به عنوان مثال با همین کفش یک لانه برای پرندگان بسازید و خدمت ناچیزی به محیط زیست کنید. برای فیدر پرندگان نیز بهتر از بطری های پلاستیکی بهره مند شوید. این بطری ها نیز به نحو خلاقانه ای قابلیت به کارگیری دارند.

ساخت جعبه جواهرات با کفش ساخت دکور جواهرات با کفش

گلدان کفشیساخت گلدان با کفش کهنه

ساخت گلدان های کفشیساخت گلدان های جالب با کفش کهنه

کاردستی زیبا با کفش کهنهکاردستی زیبا با کفش کهنه

راه کارهای خلاقانه با کفش کهنهگلدان زیبا با کفش کهنه

استفاده از کفش کهنهایده های خلاقانه برای استفاده از کفش کهنه

کاردستی با کفش کهنهتزیین کفش کهنه

کاردستی زیبا با دمپاییخلاقیت با دمپایی

ساخت جعبه جواهرات با کفشساخت دکور جواهرات با کفش زیبا

کاردستی با صندلساخت گلدان های متفاوت با کفش کهنه

خلاقیت با دمپایی

انواع خلاقیت های جدید با کفشهای کهنه

امروزه با استفاده از انواع وسایل و لوازم به دردنخور و دورریختنی می توان خلاقیتهای تزئینی و کاربردی متنوعی را به وجود آورد، استفاده از کفش های کهنه و بدون استفاده با انجام خلاقیتهایی ساده و زیبا به عنوان وسیله ای تزئینی و دکوری برای دیزاین منزل ایده جذابی است که نمونه هایی از این تزیینات را در تصاویر بالا مشاهده کرده اید، اکنون در این بخش قصد داریم تصاویر جدیدتری از این دکوری های زیبا را به اشتراک بگذاریم تا بعد از مشاهده این نوع خلاقیتها، از آنها برای زیباسازی و دیزاین دکوراسیون منزلتان الگو بگیرید.

تصویر کاردستی خلاقانه از کفش کهنه

ساخت گلدان های تزئینی از جمله پرکاربردترین تزئینات خلاقانه با استفاده از انواع کفش می باشد که می توان با انواع کفش مردانه و زنانه راحتی، بوت و نیم بوت، صندل، کفش پاشنه دار و … این کار را انجام داد، از این رو در صورتی که از کفشی دلزده شده اید و یا بدون استفاده بوده و قصد دور انداختن آن را دارید، می توانید با بکارگیری کمی ذوق و خلاقیت از آن استفاده بهینه ای داشته باشید، در اینجا می توانید ضمن مشاهده خلاقیتهای دیگر با کفش کهنه از دیگر مدلهای گلدان تزئینی با کفش دیدن کنید و لذت ببرید.

ایده خلاقیت با کفش کهنه

کاردستی خلاقانه با کفش کهنه

کاردستی جالب با کفش کهنه

کاردستی جذاب با کفش کهنه

عکس کاردستی خلاقانه از کفش کهنه

تصاویری از کاردستی با کفش کهنه

کاردستی جالب با کفش کهنه

عکس خلاقیت با کفش کهنه  انواع کاردستی با کفش کهنه  کاردستی متفاوت با کفش کهنه  ساخت کاردستی با کفش کهنه  ایده ای از خلاقیت با کفش کهنه  کاردستی تزئینی با کفش کهنه  کاردستی با کفش کهنه

برای ساختن گلدان با کفش کهنه؛ درون کفش را از خاک پر کنید و گیاه مورد نظر را در گلدان کفشی قرار دهید. کفش های ساق دار با توجه به اینکه خاک بیشتری می گیرند، برای گیاهان بزرگ گزینه مناسبی محسوب می شوند. صندل شیشه ای در این سبک طراحی مانند یک تراریوم عمل می کند.

منبع : آرگا

arga