استایل مهران مدیری در دورهمی و چالش پیراهن مردانه روی تی شرت!

پیراهن مردانه روی تی شرت یکی از آن استایل‌هایی است که به نظر می‌رسد مهران مدیری به آن علاقه‌مند است! کافی است چند قسمت از برنامه‌ی “دورهمی” را ببینید تا متوجه شوید مدیری چقدر ترکیب پیراهن مردانه روی تی شرت به همراه شلوار پارچه‌ای را دوست دارد. ترکیبی که می‌تواند ابهت استایل هر مردی را بیشتر کند.

اگر شما هم می‌خواهید این مدل را امتحان کنید و شبیه چیزی که در عکس مهران مدیری می‌بینید لباس بپوشید، ما به شما یاد می‌دهیم باید چه کار کنید. اگر هم برای ساختن این استایل دنبال خرید اینترنتی هستید پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه دیجی استایل سر بزنید.

انتخاب سایز درست اولین گام است!

اولین و مهمترین قدم برای ترکیب پیراهن و تی شرت این است که سایز درستی را برای این کار انتخاب کنید. 

نکته: اگر می‌خواهید در ترکیب تی شرت و پیراهن، دکمه‌های پیراهن را ببندید، مطمئن شوید که پوشیدن تی شرت زیر آن باعث نمی‌شود، دکمه‌های پیراهن کشیده شوند.

بنابراین اگر تمام پیراهن‌های شما جذب هستند یا  کاملا صاف و اندازه روی تن‌تان قرار می‌گیرند، وقت آن رسیده که به فکر خرید یک پیراهن مردانه‌ی تازه با فرم کمی آزادتر باشید. درست مثل کاری که مهران مدیری در دور همی انجام می‌دهد! برای خرید تی شرت هم دنبال مدل‌های متنوع و خاص باشید.
مدل پیراهن مردانه مهران مدیری دورهمی

بیشتر بخوانید: بر اساس فرم بدنتان تی شرت بپوشید!

دو طرح ساده روی هم درست مثل مدیری!

مهران مدیری معمولا محافظه‌کارانه‌ترین انتخاب را در مورد ترکیب پیراهن و تی شرت دارد. او اغلب یک تی شرت ساده مشکی یا سفید را برای پوشیدن در زیر پیراهن انتخاب می‌کند. بعد نوبت به انتخاب پیراهن می‌رسد که گاهی ساده و گاهی طرح‌دار است. جالب است بدانید پوشیدن لباس‌های چند لایه یکی از مد روزهای ۲۰۱۷ است و با این حساب، امسال هم مثل هر سال، آقای مدیری حسابی روی مد است!

در مورد رنگ‌ها چه قواعدی به کار می‌برد؟

 • سفید و مشکی رنگ‌های طبیعی هستند که ست کردن آن با رنگ‌های دیگر آسان است و نیاز به قواعد خاصی ندارد. مدیری زیاد سراغ این رنگ‌ها می‌رود.
 • تی شرت ساده را می‌توان با هر طرح پیراهنی ست کرد و مدیری با خیال راحت این کار را انجام می‌دهد.
 • مدیری با ایجاد تضاد رنگی بین سفید و مشکی یا قرمز و مشکی به راحتی یک ترکیب جالب و مدرن ایجاد می‌کند.

با وجود زیبا بودن استایل آقای کارگردان، لباس‌های او ساده است. حالا اگر دوست دارید با همین ترکیب پیراهن و تی‌شرت، انتخاب‌های دیگری داشته باشید که به مد ۲۰۱۷ نزدیک‌ است و جذابیت بیشتری هم دارد، از ست‌هایی که در ادامه می‌بینید الگو بردارید و از سادگی دربیایید.

بیشتر بخوانید: جین مردانه سفید و اصول ست کردن آن

مشاهده و خرید انواع پیراهن ساده مردانه

مشاهده و خرید پیراهن‌های ساده‌ی مردانه

مدل تی شرت مردانه 2017

تی شرت راه راه + پیراهن جین مردانه

پیراهن جین مردانه یکی از آن لباس‌های کاملا کلاسیک و مناسب استایل نه چندان رسمی و به اصطلاح «نیمه روزمره‌» است. همین ویژگیِ نیمه روزمره بودن هم باعث می‌شود پیراهن جین، انتخاب خوبی برای ترکیب شدن با یک تی شرت مردانه باشد. پیشنهاد ما برای این فصل، پوشیدن تی شرت مردانه راه‌راه است.

چرا تی شرت راه راه؟ راه راه یکی از طرح‌های ثابت در مد تابستانی مردانه است. مدل‌های راه‌راه می‌توانند بدون آنکه بیش از حد شلوغ‌ باشند، کمی طرح و رنگ به یک تی شرت ساده بدهند.

چند توصیه برای خوش استایل شدن با این ست:

 • تنها دو دکمه میانی پیراهن خود را ببندید تا کمی از تی شرت راه راه را نمایش دهید.
 • شلوار جین جذب مشکی این ترکیب را کمی رسمی‌تر می‌کند.
 • برای فصل تابستان این لباس‌ها را با شلوار کتان زیتونی یا خاکی بپوشید.
 • ترکیب پیراهن جین تیره و تی شرت راه راه سیاه و سفید برای تابستان و پاییز مناسب است.
 • برای تیپ کاملا اسپرت می‌توانید از یک شلوار دم پا کش یا شش جیب استفاده کنید.
 • استایل خود را با یک جفت کتانی مردانه کامل کنید.
 • برای استایل کژوال می‌توانید از کفش اسپرت رنگی استفاده کنید.
  مشاهده و خرید انواع تی شرت طرح دار مردانه

  مشاهده و خرید انواع تی شرت طرح‌دار مردانه

  مدل تی شرت مردانه تابستانی

 تی شرت آبی روشن + پیراهن مردانه

اگر به دنبال یکی از ترکیب‌های همه‌جا پوش می‌گردید، هیچ انتخابی بهتر از یک مدل تی شرت مردانه ی آبی و کلاسیک نیست. تی شرت‌های رنگی و ساده‌ی مردانه همیشه یکی آسان‌ترین و در عین حال شیک‌ترین انتخاب‌ها در دنیای لباس مردانه بوده‌اند، چون این تی شرت‌ها:

 1. ساده‌اند
 2. به راحتی ست می‌شوند
 3. هیچ وقت زشت و بی ارزش به نظر نمی‌رسند

همین ویژگی‌ها هم باعث می‌شود برای ترکیب با پیراهن مردانه مناسب باشند. 

تفاوت دو رنگ آبی، حالتی غیر رسمی و طرح چارخانه، استایلی جالب را به وجود می‌آورد.

به علاوه اگر یک تی شرت ساده و رنگی مردانه بپوشید می‌توانید انتخاب‌های جالب‌تری برای پیراهن داشته باشید، برای مثال در مورد ست بالا، یکی از بهترین ترکیب‌ها، ترکیب تی شرت آبی روشن و پیراهن چارخانه‌ی آبی تیره است.

برای انتخاب شلوار  در این ست، بهتر است سراغ رنگ‌های تیره‌تر بروید:

 • شلوار جین جذب مشکی رنگ
 • کفش راحتی یا کالج مردانه
  مشاهده و خرید پیراهن چهارخانه مردانه

  مشاهده و خرید پیراهن‌های چهارخانه‌ی مردانه

  مدل پیراهن مردانه چهارخانه

ترکیب کردن طرح‌ها در کنار هم

اگر مثل مهران مدیری، انتخاب‌های ساده را دوست دارید اما بدتان نمی‌آید مدل‌های متنوع‌تر را هم امتحان کنید، می‌توانید سراغ طرح‌ها هم بروید. برای این کار، اولین قدم این است که طرح‌های درست را با توجه به موارد زیر با هم ست کنید:

 • زیادی طرح‌دار خوب نیست: طرح‌ها به ویژه در لباس های مردانه بسیار جالب هستند، اما اگر زیاده‌روی کنید ممکن است تیپ شما را شلوغ و گیج‌کننده نشان دهند.
 • یک یا دو بخش طرح‌دار کافی است: مثلا اگر یک پیراهن را روی تی شرت می‌پوشید، اگر تنها یکی از آن‌ها طرح‌دار باشد، کافی است، به ویژه اگر شلوار یا کفش شما هم طرح یا مدل خاصی دارد.
 • دو طرح یکسان ممنوع: هیچ گاه دو طرح یکسان را در لباس‌های خود به کار نبرید، مثلا یک تی شرت راه راه با پیراهن راه راه ترکیب مناسبی به وجود نمی‌آورد. بهتر است از دو طرح متفاوت استفاده کنید مثلا یک پیراهن چارخانه را در کنار تی شرت راه راه بگذارید.
بیشتر بخوانید: ۶ مدل لباس مردانه برای آنکه جوان بمانید!

مدل پیراهن مردانه

چهار نکته‌ی خلاصه برای ترکیب تی شرت و پیراهن:

 • مطمئن شوید که سایز پیراهن شما برای ترکیب با تی شرت مناسب است.
 • به ترکیب رنگ بین تی شرت و پیراهن توجه داشته باشید.
 • یک بخش از استایل خود را طرح‌دار و بقیه بخش‌ها را ساده انتخاب کنید.
 • برای استایل روزمره و کژوال، ترکیب پیراهن جین و تی شرت عالی است.

اگر به فکر امتحان کردن این استایل افتاده‌اید و تی شرت یا پیراهن مناسب برای آن را می‌خواهید، سری به مجموعه لباس‌ها و کفش و کیف‌های مردانه در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل بزنید و به راحتی خرید خود را از برندهایی مانند انجام دهید.

digistyle