تی‌شرت‌های جدید چینی خبر می‌دهد از سر درون

حتما با فناوری‌های پوشیدنی که بر پایه مدارهای الکترونیکی طراحی شده‌اند آشنایی دارید. ساعت‌ها و مچ‌بندهای هوشمند، شاخص‌هایی همچون ضربان قلب، قندخون و میزان اکسیژن خون را اندازه‌گیری می‌کنند و بر سلامت کاربر نظارت دارند…

 

 تی‌شرت‌های جدید چینی,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

 

شرکت زد تی‌ای ZTE (ZTE) یک تی شرت خلاقانه تولید کرده از سلامتی افراد خبر می‌دهد.

 تی‌شرت‌های جدید چینی,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

 

این شرکت چینی می‌گوید تی شرت‌های نوآورانه متکی به یک فن آوری نساجی است که شامل سنسورهای کوچک نامحسوس می‌باشد که در پارچه نصب شده و می‌تواند سلامت کاربر را از راه دور و با سرعت شبکه 5G کنترل کند، پارچه حاوی فلز نیست و می‌توان آن را داخل ماشین لباسشویی انداخت.

 

به گفته ZTE، یکی از شرکای پروژه به نام YouCare ، “پارامترهای بیولوژیکی” از جمله کارکرد عضلات و اجزای عرق مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و و همچنین “واحد کنترل از راه دور” برای فرد ارسال می شود، و داده ها را با استفاده از نرم افزار پزشکی بررسی می‌کند.

 

 تی‌شرت‌های جدید چینی,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

به گفته سازندگان، این پیراهن می‌تواند نشانگرهای زیستی و حیاتی بدن را تشخیص دهد و آن‌ها را تحت نظر بگیرد. اطلاعات بدست آمده، در ادامه از طریق شبکه ۵G که از سوی شرکت تجهیزات مخابراتی ZTE فراهم شده، به صاحب لباس اعلام می‌شود. البته این لباس هنوز در مراحل آزمایشی قرار دارد اما تا اینجا، امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

 

این تی شرت می‌تواند به یک ابزار کارآمد در ورزش و شغل‌های مختلف تبدیل شود و با تشکر از شبکه ۵G، آمار و اطلاعات را در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار فرد قرار می‌دهد. هنوز مشخص نیست که چه زمانی شاهد عرضه رسمی این پیراهن خواهیم بود یا قرار است چه قیمتی داشته باشد. در صورت انتشار اطلاعات بیشتر، آن‌ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

تابناک باتو  

 

Beytoote