قصاب برلین، قاتل زنجیره‌ای جنگ جهانی اول

قصاب برلین، قاتل زنجیره‌ای در جنگ جهانی اول

قصاب برلین، قاتل زنجیره‌ای در جنگ جهانی اولاختصاصی تابناک با تو؛ بازخوانی پرونده‌های جنایی همیشه جذابیت توام با ترسی را در انسان به وجود می‌آورند. در این گزارش قصد داریم تا به پرونده قصاب برلین، کارل گروسمن بپردازیم.

اسم کامل او “کارل فردریچ ویلهلم گروسمن” بود. او در سال ۱۸۶۳ میلادی از پدر و مادری ناشناس متولد و در یتیمخانه بزرگ شد. بعد از نوجوانی شغل‌های بسیاری را تجربه کرد و در نهایت به شغل قصابی روی آورد.

کارل شخصیتی درونگرا و سادیسمی داشت. وقتی جنگ جهانی اول به راه افتاد و گوشت گران شد و مردم نتوانستند گوشت بخرند، افکار شیطانی به سراغ کارل آمد تا گوشتی ارزان و در دسترس را تهیه کند.

کارل گروسمن ابتدا به کشتن زنان روسپی روی آورد؛ زنهایی که همه عمرش را با آنها سپری می‌کرد اولین گزینه جنایاتش به شمار می‌رفتند.‌

قصاب برلین، قاتل زنجیره‌ای در جنگ جهانی اول

به این شکل، کارل سفر آدم کشی‌اش را آغاز کرد. او دختران و زنان را یکی پس از دیگری به خانه‌های فساد می‌کشاند و بعد از شراب نوشیدن سر آنها را می‌برید و گوشتشان را تکه تکه می کرد و صبح روز بعد در بازار برلین به فروش می‌رساند و ادعا می‌کرد گوشت خوک است.

گاهی گوشت آدمها به سوسیس تبدیل می‌شدند و در ایستگاه قطار نزدیک خانه او به شکل ساندویچ فروش می‌رسیدند.

بیشتر بخوانید 

معمای پاهای قطع شده در ساحل آرام کانادا

سفر مادر تهرانی با جنازه نوزادش به فریدونکنار 

او هیچوقت از وسایل قربانیانش دزدی نکرد، او باقی‌مانده جسد قربانیان را با نامه‌ای روی آن دور می‌انداخت، محتوای نامه این بود: من آدم بیچاره‌ای هستم، اما درون من یک آدم‌کش مخوف وجود دارد، او از داخل من بیرون آمد، دارم زد و الان در خیابانهای برلین با خوشحالی قدم میزند و بعد از کشتن آدمها دوباره برمی‌گردد.

قصاب برلین، قاتل زنجیره‌ای در جنگ جهانی اول

 

tabnakbato