واکنش غیرمنتظره لهستانی‌ها بعد از باخت به ایران(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، والیبالیست‌های لهستانی شروع خوبی در رقابت‌های المپیک نداشتند و روز گذشته در یک مسابقه پر هیجان با نتیجه 3-2 از رقیب آسیایی خود یعنی ایران شکست خوردند. 

پس از اینکه لهستان شروع فوق العاده ای داشت و توانست ست اول را 25-18 پیروز شود، در ست های دوم و سوم 25-22 شکست خورد تا ایران جلو بیفتد. اما در ست چهارم بازی این شاگردان ویتالی هینن بودند که عملکرد بهتری نسبت به حریف خود ارائه دادند و کار را به ست پنجم کشاندند. با این حال تیم ولادیمیر الکنو در ست پنجم که بسیار هم نزدیک و تماشایی دنبال شد 23-21 پیروز شد و نهایتا با نتیجه 3-2 بر لهستان غلبه کرد. 

 

اما شکست تیم ملی لهستان در مسابقه اول خود بازتاب های فراوانی داشت و کاربران شبکه‌های اجتماعی در رابطه با عملکرد این تیم در اولین مسابقه توکیو به اظهار نظرهای گسترده ای پرداختند که در اینجا برخی از جالب ترین آن ها را می خوانید. 

 

یرزی میلفسکی، یکی از کارشناسان تلویزیونی لهستان، نوشت: “مسابقات المپیک با هیجان آغاز شد اما موفقیت ها همواره با سختی کشیدن به وجود آمده اند. لهستان 2-3 ایران؛ جای هیچ نگرانی نیست.” 

یکی از صفحات ورزشی لهستانی در توئیتر نیز واکنش جالبی به شکست لهستان مقابل ایران نشان داد و نوشت: “من در مورد بازیکنان تیم ملی لهستان آرامش داشتم اما بعد از جدال امروز و تماشای بازی کانادا و ایتالیا کمی ترسیده ام.” 

یک صفحه هواداری دیگر لهستان نیز به حمایت از تیم ملی این کشور پرداخت و توییت کرد: “بازیکنان تیم ملی لهستان، می‌دانید که هنوز به شما باور و ایمان دارم و همچنان به تشویق تان ادامه خواهم داد.” 

مارچین مودزونک، ستاره سابق تیم ملی لهستان، درباره شکست آنها برابر ایران نوشت: ” متاسفانه لهستان 2-3 ایران. البته خوشبختانه این بازی معنای خاصی ندارد. باید به حمایت مان از بازیکنان تیم ملی والیبال ادامه دهیم.” 

یک کاربر دیگر این گونه از تیم ملی لهستان بعد از شکست مقابل ایران حمایت کرد: “ما به المپیک رفتیم تا در سه مسابقه پایانی(اشاره به بازی های حذفی) به پیروزی برسیم نه بازی اول” 

کاربر دیگری نوشت: “مسابقه قابل احترامی در المپیک؛ همه چیز در آن وجود داشت. پس از یک مبارزه، شاگردان الکنو بهتر بودند. حالا باید یک دوش آب سرد بگیریم و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. ما کمی خنثی عمل کردیم اما یک آزمون جدی در روز دوشنبه پیش روی ماست.” توییت صفحه رسمی فدراسیون والیبال ایران بعد از پیروزی بر لهستان.

واکنش صفحه فدراسیون جهانی والیبال به پیروزی ایران مقابل لهستان و اشاره به ویلفردو لئون به عنوان امتیاز آورترین بازیکن بازی.

varzesh3