برنده توپ طلای سال 2021 مشخص شد (عکس)کد خبر: 1795010/42

زمان: 14:23  
1400/09/08

بازدید: 259,092


اتفاق نظر تمامی منابع معتبر؛

تمام نشریات و سایت های معتبر دنیای فوتبال از لیونل مسی به عنوان برنده جایزه توپ طلای سال 2021 نام برده اند.

به گزارش “ورزش سه”، امشب بالاخره انتظار هواداران فوتبال در سراسر دنیا به اتمام می رسد و برنده جایزه بهترین بازیکن جهان در سال 2021 در مراسمی به همت نشریه فرانس فوتبال و در شهر پاریس برگزار خواهد شد. در دو دهه اخیر و در بسیاری از ادوار عملکرد یک بازیکن به قدری از دیگر رقبای خود بهتر بوده که پیش از مراسم نیز تردیدی در مورد برنده توپ طلا وجود نداشته است. اما امسال چند نامزد از بخت قابل قبولی برای کسب این جایزه معتبر برخوردار بودند و از هفته ها قبل اخباری در مورد برنده احتمالی این جایزه منتشر شده بود.

 

 

در ماه های اخیر از ستاره هایی چون لیونل مسی، رابرت لواندوفسکی، جورجینیو، کریم بنزما و … به عنوان نامزدهای اصلی دریافت این جایزه نام برده شده بود. اما در شرایطی که زمان زیادی تا شروع مراسم نمانده، تقریبا تردیدی در مورد رسیدن این جایزه به لیونل مسی وجود ندارد.

 

بسیاری از نشریات معتبر دنیا از جمله اسکای اسپورتس، مارکا، یورو اسپورت، موندو دیپورتیوو، آ.اس و … همچنین خبرنگاران نامداری چون فابریزیو رومانو و گیلیم بالاگه در 24 ساعت اخیر همگی متفق القول از لیونل مسی به عنوان برنده جایزه توپ طلای سال 2021 نام برده اند. بعید به نظر می رسد وقتی این منابع معتبر همگی روی یک نام اتفاق نظر دارند، اتفاق خاص دیگری رخ بدهد و از همین حالا باید هفتمین توپ طلای دوران ورزشی لیونل مسی را نیز متعلق به او دانست.

 

این فوق ستاره آرژانتینی گرچه در رده باشگاهی توفیقی در کسب جام سال 2021 نداشت، اما طلسم ناکامی خود در رده ملی را شکسته و با آرژانتین به مقام قهرمانی کوپا آمه ریکا دست یافت. همچنین به نظر می رسد رابرت لواندوفسکی که از نظر برخی لایق دریافت توپ طلا بود در رده دوم قرار گرفته و کریم بنزما نیز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

 

 

varzesh3