قرعه کشی یک شانزدهم نهایی جام حذفی برگزار شد

به گزارش “ورزش سه”، مراسم قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال ایران با اضافه شدن شانزده تیم لیگ برتری دقایقی قبل توسط سازمان لیگ و در حضور دو دروازه‌بان سابق سرخابی برگزار شد.

 

تیم‌های ویستاتوربین، خلیج فارس ماهشهر، مس کرمان، آرمان گهر سیرجان، قشقایی شیراز، رایکای بابل، نود ارومیه، شمس آذر قزوین، شهرداری نوشهر، خیبر خرم آباد، مس شهربابک، شاهین بوشهر، ماشین سازی تبریز، شهرداری آستارا، شهید اورکی اسلامشهر و استقلال ملاثانی از مرحله سوم این رقابت‌ها با برتری مقابل حریفان خود راهی مرحله یک شانزدهم شده اند.

در این مرحله نیز تیم‌های لیگ برتری پرسپولیس، استقلال، سپاهان، تراکتور، فولاد خوزستان، آلومینیوم اراک، گل گهر سیرجان، مس رفسنجان، پیکان تهران، فجر سپاسی شیراز، نساجی قائمشهر، هوادار تهران، صنعت نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، پدیده مشهد و ذوب آهن به قرعه کشی اضافه خواهند شد و حریفان خود را شناختند.

 

 

 

پرسپولیس و استقلال در قرعه نسبتا مناسب با تیمهای ویستاتوربین تهران و نود ارومیه دیدار خواهند کرد و نکته مهم اینکه هر دو تیم میزبان خواهند بود تا به این ترتیب در مرحله یک هشتم نهایی که در صورت پیروزی احتمالا حریف دشوارتری را خواهند داشت، میهمان باشند.

سپاهان با تیم شگفتی سازی شهید اورکی اسلامشهر دیدار خواهد کرد. فجر سپاسی، آلومینیوم اراک، مس رفسنجان و تراکتور چهار تیم لیگ برتری هستند که در تقابل با یکدیگر، سخت‌ترین بازیهای این مرحله را شکل می‌دهند.

 

اینجا حواشی و اتفاقات قرعه کشی این مرحله را می‌خوانید:

 

* روشنک با اشاره به اینکه مرحله یک شانزدهم با حضور 32 تیم برگزار خواهد شد گفت: 16 تیم لیگ برتری، 12 تیم لیگ دسته اولی و باقی تیم‌ها از دسته‌های پایین‌تر جواز حضور در این مرحله را به دست آورده اند و احتمال برخورد هر تیمی با یکدیگر در آن وجود دارد.

 

 

 

* نیما نکیسا و حمید بابایی دروازه بانان اسبق پرسپولیس و استقلال به عنوان مهمان ویژه این مرحله وظیفه قرعه کشی را برعهده دارند.

 

قرعه کشی مرحله یک شانزدهم جام حذفی:

* شاهین شهرداری بوشهر- نفت مسجدسلیمان

* پیکان تهران – قشقایی شیراز

* تراکتور – مس رفسنجان

* آرمان گهر سیرجان – نساجی مازندران

* سپاهان اصفهان – ستارگان اورکی اسلامشهر

* پدیده مشهد – استقلال ملاثانی

* ذوب آهن – رایکا بابل

* استقلال تهران – نود ارومیه

* گل گهر سیرجان – شهرداری آستارا

* فولاد خوزستان – شهرداری نوشهر

* آلومینیوم اراک – فجر شهید سپاسی شیراز

* صنعت نفت آبادان – شمس آذر قزوین

* ماشین سازی تبریز – مس کرمان

* خلیج فارس ماهشهر – هوادار تهران

* پرسپولیس – ویستاتوربین تهران

* خیبر خرم آباد – مس شهربابک

 

varzesh3