فضای کاری در فیسبوک چگونه است؟ معرفی شهر کارمندان فیسبوک

از زمانی که مارک زاکربرگ کسب‌و‌کار کوچکش را در یکی از خوابگاه‌های هاروارد شروع کرد، دفتر مرکزی فیسبوک به دفعات موقعیتش را تغییر داده و هر بار برای مدت کوتاهی در منطقه‌ای ساکن بوده است. رشد سریع فیسبوک در سال‌های گذشته باعث شده است ساختمان‌ها و دفاتر جدید یکی پس از دیگری ساخته شوند و یکی از اثرهای جانبی این مسئله، پیشروی بیشتر در بخش‌ها و زمین‌های مختلف منطقه بوده است.

در‌حال‌حاضر، پردیس فیسبوک که در منطقه‌ی مرفه‌نشین پالو آلتو قرار دارد، فضای کمی اشغال نکرده است و تمام فضای آن برای رفاه افرادی ساخته شده که به فضای کاری نیاز بیشتری دارند. علاوه‌بر فضایی که در حال شبیه‌شدن به قوطی کنسرو است، مقر اصلی فیسبوک با هدف ایجاد فضای باز و استفاده نور طبیعی طراحی شده بود تا بتواند خلاقیت و حس همکاری و مثبت‌اندیشی را بین افراد افزایش دهد.

مقر فیسبوک در منلو پارک که به پردیس MPK معروف و به بانک‌های ثروتمند خلیج سان‌فرانسیسکو چسبیده است، هزاران مترمربع وسعت دارد و از سه بخش مجزا تشکیل شده است که البته بخش چهارم آن هم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود. در‌ادامه، این ویدئو از زومیت را تماشا کنید تا بیشتر در‌این‌باره بدانید.

تماشا در یوتیوب | تماشا در آپارات


دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی فضای کاری فیسبوک چیست؟

بیشتر بخوانید:

یک روز کاری با مدیر عامل اپل چگونه می‌گذرد؟
Valve از تلاش برای پیشرفت متاورس دست می‌کشد
فضای کاری در سامسونگ چگونه است؟ معرفی اَبَرشهر دیجیتالی سامسونگ
متا برنامه‌ی رمزگذاری مسنجر و اینستاگرام را تا سال ۲۰۲۳ به تعویق انداخت
تست و مقایسه سرعت بهترین گوشی های میانرده سامسونگ (سری گلکسی A)

منبع زومیت

  • ویدیو

zoomit