عجب دنیایی شده؛ رونالدو هم پرس می‌کند! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، امروز رالف رانگنیک برای اولین بار روی نیمکت منچستریونایتد حضور پیدا کرد و تیم تحت هدایت او با تک گل فرد در نیمه دوم موفق به کسب سه امتیاز شد. اما بسیاری در انتظار برخورد این سرمربی آلمانی با کریستیانو رونالدو و نحوه استفاده از این ستاره پرتغالی بودند، اما به نظر می رسد در اولین دیدار که همه چیز راضی کننده بوده است.

 

 

در همان روزهای ابتدایی انتشار شایعات حضور رانگنیک در اولدترافورد، اخبار حاکی از عدم علاقه این سرمربی با کار کردن با بازیکنانی مانند عملکرد کریستیانو رونالدو بود. در واقع سهم پایین این بازیکن 36 ساله در پرس بازیکنان حریف و کاهش طبیعی قدرت دوندگی او در سال های اخیر باعث شده بود بسیاری تصور کنند کریستیانو رونالدو جایی در اندیشه های رانگنیک نخواهد داشت. اما سرمربی جدید یونایتد در پایان مسابقه برابر پالاس به تمجید از این مهاجم باتجربه پرداخته و مدعی شد به احترام کریستیانو رونالدو و تلاش او هنگام عدم مالکیت توپ، کلاه خود را از سر بر می دارد.

 

 

 

 

به نظر می رسد بهترین گلزن این فصل یونایتد با حضور رالف رانگنیک از انگیزه بالایی برای درخشش برخوردار بوده و می خواهد ثابت کند هنوز هم قادر است در بالاترین سطح بازی کند. باید دید آیا رونالدو در ادامه فصل و با نزدیک شدن به روزهای پایانی نیز قادر به حفظ این سطح انرژی و شرکت در پرس بازیکننان یونایتد خواهد بود یا نه. اما اگر اینگونه باشد، رالف رانگنیک نیز به صف علاقمندان به این ستاره پرافتخار اضافه خواهد شد.

 

اما واکنش کاربران توئیتر به تلاش بیش از اندازه کریستیانو رونالدو در مسابقه امروز نیز جالب بوده و بسیاری از این رویکرد ستاره پرتغالی به وجد آمده اند.

 

 

چه دنیایی شده، رونالدو هم پرس می کند

 

 

رونالدو پرس می کند، من که باورم نمی شود.

 

 

عملکرد امروز منچستریونایتد و چیزی را که الان تماشا کردم را نمی توانم باور کنم… سرعت بسیار بالا بود و حتی رونالدو هم مدام پرس می کرد.

 

 

پرسینگ رونالدو در دقیقه 90 واقعا چشمگیر بود. او اینقدر تعقیب کرد تا توپ را پس بگیرد.

 

 

رونالدو 90 دقیقه پرس کرد، پس می شه انجامش داد.

varzesh3