زلاتان: رونالدو برزیلی بهترین بازیکن تاریخ است/ مسی را به کریستیانو ترجیح می دهم

زلاتان ابراهیموویچ،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

زلاتان ابراهیموویچ بالاتر از مارادونا، رونالدوی برزیلی را بهترین بازیکن تاریخ می‌داند.

به گزارش ورزش سه، یکی از بحث های داغ دنیای فوتبال طی سالیان اخیر به این مسئله مربوط بوده که کدام بازیکن در تاریخ بهترین است. در حالی که همواره کشمکش زیادی بین هواداران لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بر سر این موضوع وجود داشته، زلاتان ابراهیموویچ فرد دیگری را به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال انتخاب کرده است.

 

ستاره سوئدی میلان در مصاحبه ای پیرامون این موضوع گفت: “من می گویم رونالدو(برزیلی). من بازی های مارادونا را از به شکل زنده ندیدم و فقط او را از تلویزیون تماشا کردم. با این حال نمایش‌های رونالدو را به شکل زنده تماشا می‌کردم و در کودکی نیز سعی می کردم از آن تقلید کنم.”

 

یک هفته بعد از اهدای توپ طلا به لیونل مسی از زلاتان ابراهیموویچ پرسیده شده که بین این فوق ستاره آرژانتینی و کریستیانو رونالدو کدام یک را ترجیح می دهد که او در جواب گفت: “آنها بسیار قوی هستند و انتخاب دشوار است. اگر مجبور باشم انتخاب کنم می‌گویم لیونل مسی چون با او بازی کرده‌ام. هر کاری که او انجام می‌دهد انگار تازه خلق شده است. او به شکلی طبیعی و ذاتی این کارها را انجام می دهد.”

 

ابراهیموویچ در پاسخ به این سوال که بازی مقابل کدام مدافعان دشوارتر بوده است گفت: “تعداد زیادی وجود دارند. اگر در لیگ ایتالیا بازی کرده باشید مقابل مدافعان قدرتمند زیادی حضور داشته اید. با نگاهی به 10 سال گذشته می بینید که مدافعان سرسخت تر بودند و حتی VAR هم وجود نداشت. اگر بخواهم اسامی را نام ببرم می گویم پائولو مالدینی، الساندرو نستا، یاپ استام، جورجو کیه لینی و تیاگو سبلوا.”

 

زلاتان همچنین در مورد شانس میلان برای فتح اسکودتو در این فصل نیز گفت: “اجازه دهید ببینیم چه می شود. امسال رقابت برای قهرمانی بسیار جالب است. فاتح اسکودتو در فوریه و مارس تعیین می شود، نه اکنون.”

 

Beytoote