متولدین کدوم ماه زودتر عاشق میشن؟

برترین‌ها: به نظرتان آیا شما جزء افرادی هستید که زود عاشق می شوید و یا شاید هنوز تجربه ای در این مورد ندارید؟ قطعاً طالع بینی روی سرعت عاشق شدن افراد موثر است. به همین دلیل در این قسمت از نمناک قصد داریم که طبق ماه تولد به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه زودتر از بقیه عاشق می شوند. البته که تمامی مطالب طالع بینی برای همه افراد یکسان نیست و با توجه به تفاوت های شخصیتی میتواند برای دو متولد یک ماه، متفاوت باشد.

خرداد

خرداد ماهی ها خیلی زود سرد و خیلی زود گرم می شوند. ممکن است همه چیز در یک لحظه برای آن ها اتفاق بیفتد و دوباره لحظه بعد همه چیز تغییر کند. معمولاً سرعت عاشق شدن خردادی ها خیلی بالا است؛ زیرا آن ها در هر موردی خیلی زود عمل می کنند و خیلی راحت به فرد مقابل وابسته می شوند. از طرفی خیلی هم زود در یک رابطه کلافه می شوند.

بهمن

بهمن ماهی ها در رابطه کمی شبیه به یک ربات عمل می کنند و شما هرگز متوجه نمی شوید که آیا او عمیقا احساساتی شده یا خیر. بهمن ماهی ها خیلی راحت در روابط کلافه می شوند و همه چیز را تمام می کنند و معمولاً سرعت عاشق شدن در آن ها بالاست. یعنی اگر بخواهند عاشق شوند، خیلی زود این اتفاق برایشان می افتد و به طرف مقابل وابسته می شوند اما ممکن است زود هم خسته شوند.

آذر

آذر ماهی ها می توانند خیلی جدی عاشق یک نفر باشند اما اگر خسته و کلافه شوند، خیلی راحت همه چیز را به پایان می رسانند. آن ها نیاز به حس هیجان در رابطه دارند و اگر این حس هیجان از بین برود، همه چیز را تمام می کنند. آذر ماهی ها معمولاً خیلی زود از یک رابطه خسته می شوند، علت آن هم این است که به آزادی و استقلال خود اهمیت زیادی می دهند.

بدترین ترس آن ها محدود شدن است و اگر در رابطه احساس محدودیت داشته باشند، خیلی راحت آن را تمام می کنند. آن ها دوست دارند زمانی که با یک نفر وارد زندگی مشترک می شوند، خیلی کنجکاوی و ماجراجویی داشته باشند اما از طرفی هم جزء افرادی هستند که دیر و سخت عاشق نمی شوند.

مهر

مهر ماهی ها عاشق این هستند که عاشق شوند و شاید میانگین 5 بار در هفته حس عشق را تجربه کنند. آن ها در متعهد بودن کمی مشکل دارند. سرعت عاشق شدن در آن ها به شدت بالاست.

از طرفی باز هم زود کلافه می شوند و تنوع را دوست دارند. آن ها همسران بسیار مستقلی هستند و مانند آذر ماهی ها نباید خیلی محدودشان کنید. آن ها دوست دارند که در رابطه مانند یک پروانه آزاد و رها باشند.

فروردین

فروردین ماهی ها در عشق و عاشقی کمی پیچیده هستند. آن ها زود عاشق می شوند اما اگر در رابطه چیزهایی را که می خواهند به آن ها ندهید، خیلی زود کلافه می شوند. معمولاً صبر کافی را در رابطه ندارند و از رابطه هایی که سرعت پیشرفت شان کند است بیزار هستند و دوست دارند که از همان اول همه چیز رمانتیک باشد.

شهریور

شهریور ماهی ها افراد وابسته ای نیستند. فقط اگر می خواهید در رابطه با آن ها موفق باشید، باید به کارهایی که انجام می دهند توجه کنید.

دوست دارند که عشق از طرف مقابل به آن ها اثبات شود، نه اینکه فقط حرفش را بزنید. زمانی که همه چیز خوب باشد، توجه و احساس واقعی را از آن ها دریافت می کنید اما اگر مشکلی در رابطه به وجود بیاید، زود کلافه می شوند و بعد از آن هم زود عاشق خواهند شد. اگر کلافه شوند، خیلی راحت از زندگی شما بیرون می روند و وارد یک زندگی جدید می شوند.

دی

دی ماهی ها جزء آن دسته از افرادی نیستند که با عشق در نگاه اول دل ببازند اما زمانی که وارد رابطه شوند، زود کلافه نخواهند شد و می دانند که یک رابطه جدید نیاز به تلاش دارد و هر دو طرف باید یکدیگر را بشناسند و در نتیجه صبر نسبتا خوبی دارند. اگر احساس راحتی در رابطه داشته باشند، در آن رابطه می مانند اما اگر فکر کنند که وجه اشتراکی ندارند و فقط وقت شان را هدر می دهند، خیلی راحت دلزده می شوند. آن ها در عشق؛ محبت خود را خالصانه ابراز می کنند.

اسفند

وابستگی و عشق برای اسفند ماهی ها کمی مبهم است. هنگامی که یک اسفند ماهی فردی را پیدا می کند که واقعاً دوستش دارد، مدام به موسیقی رمانتیک گوش می دهد زیرا می خواهد آن عشق را برای همیشه احساس کند. این افراد می توانند تا حدی وابسته باشند تا حدی که شاید هیچ کاری را بدون عشق شان نخواهند به انجام برسانند.

اگر طرف مقابل هم احساساتش را خوب ابراز کند، محبت آن ها چند برابر می شود. البته اسفند ماهی ها زود سرد و گرم می شوند. یعنی شاید در یک لحظه عاشق باشند و در یک لحظه کاملاً فارغ شوند. اگر رابطه ای که در آن هستند، رابطه سمی باشد، هیجان خود را از دست می دهند اما اگر سالم باشد، به شدت متعهد هستند.

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق این هستند که در رابطه قرار بگیرند؛ مخصوصاً زمانی که بحث این باشد که قرار است تا اخر عمر سرشار از عشق و محبت طرف مقابل باشند. آن ها معتقدند که رابطه نیاز به تقویت دارد و معمولاً از خودشان به اندازه کافی و کامل مایه می گذارند.

مرداد ماهی ها خیلی زود عاشق نمی شوند و خیلی زود هم از عشق خسته نمی شوند اما باید بدانند که طرف مقابل به آن ها توجه کافی را دارد و فقط به آن ها فکر می کند. اگر مرداد ماهی را در رابطه نادیده بگیرید و یا برایتان اولویت دوم باشند، هیجانشان از بین می رود و به دنبال فرد دیگری می گردند تا به اندازه کافی به او اهمیت بدهند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها بدون اینکه خودشان متوجه باشند، به طرف مقابل وابسته می شوند. آن ها عقیده دارند که عشق باید خیلی آهسته و تدریجی رخ بدهد اما پایدار باشد و این عشق واقعی است. فرقی ندارد که رابطه چگونه پیش برود. آن ها سعی می کنند همیشه بهترین و بیشترین تلاش خود را به کار ببندند.

اردیبهشت ماهی ها عاشق ابراز علاقه هستند و همیشه به شما اثبات می کنند که چرا برایتان بهترین گزینه هستند. آن ها می توانند یک شریک دائمی و فوق العاده برای شما باشند. آن ها در نگاه اول عاشق نمی شوند اما زمانی که وارد رابطه شوند، خیلی دیر آن را به اتمام می رسانند و صبر کافی برای بهبود رابطه دارند.

تیر

تیر ماهی ها همیشه به دنبال کسی هستند که بتوانند تا آخر عمر کنار او باشند. شاید زود به دیگران وابسته شوند اما زود عاشق نمی شوند و وارد رابطه شدن برای آن ها کمی با ریسک همراه است. هنگامی که با یک تیر ماهی در رابطه باشید، باید بدانید که او می خواهد تا آخر عمر در کنار شما زندگی کند، زیرا نمی تواند آینده را بدون شما تصور کند اما اگر دلش را بشکنید، ماه ها و سال ها طول می کشد تا قضیه را فراموش کند.

تیر ماهی عشق زیادی به شما ابراز می کند و سعی می کند که از اشتباهات گذشته خود درس بگیرد و شرایط را بهبود ببخشد.

آبان

عشق واقعی به آسانی برای آبان ماهی ها به دست نمی آید. آبان ماهی ها سرسخت ترین ها در عشق و عاشقی هستند. آن ها معمولاً روحیه رمزآلود و مبهمی دارند بنابراین دیر عاشق می شوند و دوست دارند که در عشق و عاشقی همه چیز را به طور کامل تجربه کنند. اگر زود وارد رابطه شوند، احتمالا با یک دل شکستگی کوچک، خیلی زود هم طرف مقابل را کنار می گذارند.

شاید بخواهند که یک رابطه معمولی را به رابطه جدی تبدیل کنند و اگر به این موضوع مهم دست پیدا نکنند، دچار استرس می شوند اما جذابیت بالا و تاثیر گذاری دارند.

bartarinha