یوونتوس- سردار آزمون؛ انتقال بزرگ ایز لودینگ(عکس)کد خبر: 1805012/52

زمان: 18:35  
1400/10/27

بازدید: 165,275


پیشرفت قابل توجه در مذاکرات

به نظر می رسد که مذاکرات یوونتوس و زنیت برای انتقال سردار آزمون به بیانکونری با پیشرفت قابل توجهی مواجه شده است.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می‌رسد که یوونتوس به جذب سردار آزمون اصرار دارد. تماس‌ها در چند ساعت گذشته نیز ادامه داشته است. اما هنوز درخواست باشگاه زنیت سن پترزبورگ با پیشنهاد یوونتوس فاصله زیادی وجود دارد.

 

روس‌ها برای فروش این مهاجم ایرانی که در ماه ژوئن قراردادش با زنیت به پایان می‌رسد چراغ سبز نشان داده اند اما در عین حال مشخص است که آنها به دنبال پول قابل توجهی از طریق فروش سردار هستند. زنیت 5 میلیون یورو می خواهد اما شرایط به این سادگی ها نیز نخواهد بود چرا که ممکن است عملکرد سردار آزمون در یووه و نتایج تیم ماسیمیلیانو آلگری نیز در مبلغ این انتقال تاثیر گذار باشد.

 

 

 

 

معامله با روس‌ها هرگز آسان نیست، اما میانجی‌گری‌ها برای یافتن یک سازش خوب در جریان است‌. در واقع می توان گفت که توافق در نیمه های راه قرار دارد و ممکن است زنیت با دریافت یک میلیون یورو به علاوه پاداش هایی که مبلغ آن نامشخص است به این انتقال رضایت دهد. همچنین حالا نقطه عطف نقل و انتقالات زمستانی و دو هفته پایانی آن است. همچنین به نظر می رسد که حالا با توجه به شرایطی که رقم خورده سردار‌ آزمون به گزینه اول بیانکونری تبدیل شده است.

 

اما یک مسئله دیگر کاملاً مشخص است. مهاجم ایرانی که لیون نیز به او علاقه دارد به دنبال این است هر طور شده چراغ سبز را برای جدایی از زنیت دریافت کند. اما مقصد مورد علاقه آزمون تیمی نیست جز یوونتوس. سردار می‌داند که در تابستان نیز انتقال رایگانش به تورین قابل انجام خواهد بود اما او می خواهد هر چه سریعتر و در همین ژانویه به قطار بیانکونری بپیوندد.

 

مهاجم ایرانی باشگاه زنیت بعد از 10 گلی که در این فصل برای تیم روسیه ای به ثمر رساند و دو گلی که در لیگ قهرمانان اروپا به چلسی و یوونتوس زد حالا به دنبال این است که خود را در سطح جدی‌تری محک بزند. شاید سردار آزمون آن مهاجم جنگجوی مورد نظر مکس آلگری نباشد اما ویژگی هایی دارد که بتواند به واسطه آن به عنوان مهاجم دوم به میدان برود و تاثیر گذار ظاهر شود.

 

 

 

 

حالا فقط باید منتظر ماند و دید که طی روزهای آینده چه اتفاقی رقم خواهد خورد و اینکه آیا توافق بین یوونتوس و زنیت شکل خواهد گرفت یا خیر؛ اتفاقی که شاید بسیاری از فوتبال‌دوستان ایرانی منتظر آن هستند تا دوباره بتوانیم شاهد حضور یک ستاره ایرانی در سطح اول فوتبال اروپا و باشگاه بزرگی مثل یوونتوس باشیم.

varzesh3