مدل های کت و دامن زنانه و دخترانه ۲۰۲۱  (۷۰ مدل)

کت دامن از انواع لباس های پرطرفدار و محبوب در بین دختران و خانم ها است و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری امروزی و خاص داشته باشید بهتر است از انواع مدل های کت و دامن ۲۰۲۱ برای پوشیدن استفاده نمایید.

طرح های کت و دامن ۲۰۲۱

طرح و رنگ کت و دامن اگر بدرستی انتخاب شود شما شیک پوش و خوش اندام تر به نظر خواهید رسید از این رو بهتر است خانم ها در انتخاب کت دامن مجلسی حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند.

کت دامن 2021

مدل کت دامن دخترانه ۲۰۲۱

کت و دامن های دخترانه در انواع طرح های کت دامن اسپرت و کت دامن مجلسی و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و نیاز شما بستگی دارد.
  • 100x300.gif


  • bolej.gif


برای دوخت کت و دامن های دخترانه از پارچه های مختلف استفاده می شود و اگر شما تمایل دارید در فصول سرد سال از کت دامن برای حضور در مهمانی ها استفاده نمایید بهتر است طرحی را انتخاب نمایید که در دوخت آن از پارچه ضخیم استفاده شده است. کت دامن با پارچه معمولی و نازک برای پوشیدن در روزهای گرم سال انتخابی مناسب به شمار می رود.

کت دامن دخترانه در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشد که انتخاب اندازه قد کت دامن به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری شما بستگی دارد همچنین بهتر است طرح و رنگ کت دامن را بدرستی انتخاب نمایید تا فرم اندام و ظاهرتان بدون عیب و متناسب تر به نظر برسد.

کت و دامن دخترانه 2021کت دامن رنگ روشن کت دامن رنگ تیره کت دامن زیبا و شیک کت دامن شیک و ساده کت دامن ساده کت دامن دخترانه مدل کت و دامن طرح دار کت دامن شیک و زیبا مدل کت و دامن دخترانه 2021کت دامن شیک و رنگ تیره کت و دامن کت دامن ساده کت دامن رنگ تیره کت و دامن دخترانه

انتخاب رنگی مناسب برای کت دامن دخترانه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ کت دامن را با توجه به رنگ سایر لباس ها و رنگ پوست و رنگ اکسسوری هایتان انتخاب نمایید تا شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید.

کت دامن های رنگ روشن برای دختران جوانی که تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس ظاهری امروزی و جذاب داشته باشند انتخابی مناسب به شمار می روند همچنین اگر شما دارای فرم اندامی متناسب یا لاغر هستید بهتر است کت دامن خود را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید. کت دامن های رنگ تیره نیز برای افراد با فرم اندام مختلف انتخابی مناسب می باشند همچنین بهتر است خانم های جوانی که دارای فرم اندامی چاق هستند کت دامن خود را از بین رنگ های تیره تر انتخاب نمایند تا فرم اندام آن ها متناسب به نظر برسد.

کت دامن شیک و زیباکت دامن رنگ سفید کت دامن شیک و زیبا 2021کت دامن رنگ روشن کت دامن طرح دار کت دامن 2021کت دامن طوسی کت دامن زیبا و جدید کت دامن شیک کت دامن قرمز کت دامن زیبا کت دامن دخترانه 2021کت دامن شیک کت دامن طوسی کت دامن سرمه ای کت دامن طوسی روشن کت دامن زیبا و جدید

مدل کت دامن زنانه ۲۰۲۱

برای دوخت کت دامن زنانه از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود که انتخاب هر یک از این پارچه ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. اگر تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری ساده و آراسته داشته باشید بهتر است کت دامن خود را از بین طرح های ساده انتخاب نمایید. کت دامن های طرح دار نیز برای خانم هایی که تمایل دارند در پوشش خود تغییراتی را ایجاد نمایند انتخابی مناسب به شمار می روند.

در دوخت برخی از طرح های کت دامن از ترکیب دو یا چند رنگ مختلف استفاده می شود و برخی از طرح های کت دامن زنانه نیز به صورت تک رنگ دوخته می شوند که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

کت دامن صورتی مدل کت و دامن 2021 کت دامن رنگ تیره

کت دامن زنانه

  کت دامن رنگ روشن کت دامن 2021 کت دامن رنگ تیره کت و دامن مدل کت و دامن 2021 کت دامن طوسی روشن کت دامن زیبا و شیک کت دامن زیبا و شیک کت دامن طوسی روشن  کت دامن

اگر شما تمایل دارید برای حضور در مهمانی ها از کت دامن استفاده نمایید بهتر است این لباس رسمی را با اکسسوری هایی مناسب بپوشید. توجه داشته باشید که مدل اکسسوری هایتان را باید با توجه به طرح کت دامن انتخاب کنید.

اگر طرح کت دامن انتخابی تان اسپرت است اکسسوری های با طرح مدرن انتخابی مناسب به شمار می روند همچنین اگر شما کت دامن تان را از بین طرح های رسمی انتخاب کرده اید بهتر است اکسسوری هایتان دارای طرحی رسمی باشند تا پوشش و استایل تان جذاب و متفاوت تر به نظر برسد.

برای دوخت کت دامن از پارچه های مختلف نظیر گیپور و ساتن و … استفاده می شود که کت دامن های گیپور امروزه توجه اغلب خانم ها را به سمت خود جلب کرده اند.

کت و دامن طوسی تیره کت دامن قهوه ای کت و دامن طرح دار کت دامن زیبا و شیک کت دامن طوسی روشن مدل کت و دامن 2021 رنگ روشن کت دامن طوسی روشن کت و دامن 2021 کت و دامن رنگ تیره کت و دامن 2021 کت دامن کت و دامن طوسی روشن کت دامن 2021

کت و دامن رنگ تیره

کت و دامن رنگ تیره کت و دامن زرد کت دامن رنگ تیره کت دامن زنانه کت دامن شیک زنانه کت دامن طوسی روشن کت دامن رنگ روشن کت دامن رنگ تیره کت دامن طوسی مدل کت و دامن قرمز   کت و دامن طوسی کت دامن رنگ روشن 2021 کت دامن بنفش 2021

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل کت و دامن ۲۰۲۱ جلب کردیم که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کت دامنی با طرح و رنگ مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

arga