طالع بینی چینی سال 2021 – 1400

حیوان سال 1400 , سال 1400 سال چه حیوانی

طالع بینی سال 2021

 

طالع بینی چینی 2021 – 1400

طبق زودیاک چین سال 2021 ، سال گاو است. سال نو چینی در 12 فوریه شروع خواهد شد و تا 31 ژانویه 2022 ادامه دارد.

گاو دومین مورد از دوازده علامت زودیاک است: موش ، گاو ، ببر ، خرگوش ، اژدها ، مار ، اسب ، بز ، میمون ، خروس ، سگ و خوک

برای هر سال یک عنصر وجود دارد. چوب، آتش، خاک، فلز و آب پنج عنصری هستند که طی هر سال می چرخند و امسال سال گاو فلزی می باشد.

 

امسال تمرکز روی روابط خوش شانس و عالی خواهد بود ، خواه در مورد دوستی ها یا در مورد عشق صحبت کنیم . گاو بسیار سخت کوش و روشمند است. سال 2021 سالی خواهد بود که پاداش کار دریافت می شود و علائم زودیاکی که امسال از نظر پول خوش شانس باشند کسانی هستند که تلاش قابل توجهی انجام خواهند داد.

 

انرژی ، مخصوص علامت زودیاک چینی گاو ، کاملاً سوزناک خواهد بود. این یک سال خواهد بود که ما به طور کامل سنگینی مسئولیت های خود را احساس خواهیم کرد ، سالی که لازم است تلاش خود را برای انجام هر کاری دو برابر کنیم.

 

رنگ های خوش شانس سال گاو

از آنجا که این یک سال فلزی است ، برای دومین سال متوالی ، رنگ سال 2021 سفید خواهد بود.

علاوه بر رنگ سفید ، ما رنگ های خوش شانس گاو را داریم: زرد و سبز ، رنگ هایی که در فنگ شویی موجب رونق و موفقیت می شوند.

 

برای افزایش شانس خود ، از لوازم جانبی فلزی استفاده کنید. در این سال ، هیچ رویداد انفجاری یا فاجعه ای رخ نخواهد داد ، بنابراین سال مناسبی برای بهبود اقتصادی یا ادغام است ، یک سال سرمایه گذاری بلند مدت (به ویژه برای ایجاد یک ذخیره برای سال های غیر تولیدی آینده).

 

سال گاو فلزی برای ایجاد نظم در زندگی خانوادگی نیز عالی است. از این گذشته ، اگر زندگی خانوادگی مسالمت آمیز باشد ، همه چیز حل می شود! بنابراین ، 2021 سالی است که همه مشکلات با نظم و انضباط حل می شود.

 

حیوان سال 1400 , سال 1400 سال چه حیوانی

 فال چینی سال 2021

 

علائم زودیاک خوش شانس برای سال 2021 کدامند؟

آیا 2021 سال خوش شانسی شماست؟ شاید علامت زودیاک شما در بالای لیست علائم خوش شانس این سال خاص باشد.

 

موش: ایده آل ها و ارتباطات شخصی شما در این سال بسیار مهم خواهد بود. سال 2021 با انرژی خاصی برای آنها همراه است ، زیرا خوش بینی آنها در اوج است.

 

مار : سال 2021 به مارها کمک خواهد کرد تا پاسخ شخصی ترین و عمیق ترین سوالات را پیدا کنند. خواسته های آنها در لحظه مناسب ، دقیقاً زمانی که بیشترین نیاز را داشته باشند ، محقق می شوند. کسانی که تحت علامت مار متولد می شوند ، کمک قابل اعتمادی برای دوستانشان خواهند بود و حتی به اطرافیانشان نیز الهام می دهند.

 

اسب : رویاها ، آرزوها و ارتباطات شخصی در سال آینده برای شما ضروری است. سال 2021 شما را با انرژی خاصی پیدا خواهد کرد ، با ایده های بسیاری که می خواهید آنها را عملی کنید و دوستان و افراد نزدیک شما بسیار مفید خواهند بود و به شما پیشنهاد می دهند در هر کاری که قصد انجام کار خود دارید از شما پشتیبانی کنند. خوش بینی شما در سطح بالایی خواهد بود و شما اعتماد به نفس بیشتری دارید و به افراد دیگر ایمان بیشتری دارید ، این ماده برای تحقق برنامه ها بسیار ضروری است. به آنچه سال گاو در همه سطوح به شما ارائه می دهد ایمان داشته باشید و اجازه ندهید چیزی شما را پایین بیاورد و مانع پرواز شما شود!

 

میمون : شاید اکنون این موضوع را باور نکنید ، اما سال 2021 برای شما مهم است زیرا به شما کمک می کند پاسخ صمیمانه ترین و عمیق ترین سوالات را پیدا کنید. شما در یافتن تعادل و بهترین مسیر موفق خواهید شد. خواسته های شما در لحظه مناسب ، دقیقاً درصورت نیاز به آن برآورده می شوند. در طول سال 2021 ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید کرد و بهترین راه حل ها را پیدا خواهید کرد. همچنین ، شما واقعاً برای دوستانتان کمک خواهید کرد ، که با ارائه بهترین توصیه ها ، آنها را دلگرم خواهید کرد.

 

خوک : در سال 2021 ، پول به سمت شما سرازیر خواهد شد. اگر می خواهید در چیز جدیدی سرمایه گذاری کنید ، بدون شک پیش بروید. شناخته شده است که شما استراتژی را دوست دارید و گاهی اوقات قبل از تصمیم گیری خیلی فکر می کنید ، اما اکنون انرژی علامت گاو را در کنار خود دارید که هدایا و شانس زندگی را ارائه می دهد!

 

حیوان سال 1400 , سال 1400 سال چه حیوانی

فال سال 2021

 

نمادهای خوش شانس در سال 2021:

اعداد خوش شانس: 7 ، 9 ، 12 ، 21 ، 34 ، 42

روز خوش شانس: روز 5  ، 9 ، 17 و 29 از هر ماه در تقویم چینی

ماه خوش شانس: 3  ،7 و 9 ماه قمری چینی

رنگهای خوش شانس: سفید ، زرد و سبز

 

شغل و ثروت سال گاو فلزی :

پیشرفت شغلی ، موفقیت در تجارت ، شکوفایی و سلامتی را برای همه علائم زودیاک به همراه دارد. سال گاو 2021 تحت تأثیر عنصر فلز قرار دارد ، دقیقاً مانند سال موش 2020 . امسال فرصت های جدید شغلی را پیش بینی می کند ، بنابراین اجازه ندهید اضطراب یا تفکر منفی بر شما تأثیر بگذارد.

 

کسانی که با علامت گاو به دنیا می آیند افراد مستقل و قدرتمندی هستند اما بسیار لجباز هستند. در طول سال ، ممکن است برخی از مشکلات برای اکثر علائم زودیاک چینی وجود داشته باشد ، اما موفقیت و شانس برای کسانی که انعطاف پذیر و آماده هر چیز هستند آماده است.

 

در سال 2021 ، متولدین علامت زودیاک اژدها ، تا زمانی که از فرصت های پیش آمده استفاده کنند ، از سودهای کلان برخوردار می شوند. با این حال ، آنها باید بسیار مراقب باشند و تا قبل از کنترل امور از فرصتها خارج نشوند.

 

بسیاری از متولدین ببر و خرگوش با کشف یک منبع درآمد جدید استقلال مالی پیدا می کنند.

بز به ایده های جدید مرتبط با دستاوردهای سریع و سازماندهی تجارت خود ادامه خواهد داد ، اهدافی که با موفقیت محقق می شوند.

 

عشق در سال گاو

در عشق ، یک سال افسانه ای در راه است! اگر به فکر تشکیل خانواده با شخصی هستید که در کنار خود دارید ، سال 2021 سال ایده آلی است. تمام ازدواج هایی که در سال گاو فلزی آغاز شده با دوام و خوشبختی است.

 

در صورتی که هنوز مجرد هستید ، برای دیدار با نیمه گمشده خود آماده شوید! میمون محرک و شیطان که توسط گرداب شور و احساسات گرفته شده است ، ممکن است در انتخاب شریک مناسب برای یک رابطه پایدار موفق نشود.

 

بیاموزید که عاشقتر باشید، در رابطه با شریک زندگی خود بیشتر شرکت کنید ، بیشتر به نیازهای او توجه کنید و کمی حساسیت بیشتری داشته باشید! یک حرکت ساده یا یک کلمه زیبا می تواند معجزه کند!

 

افراد متولد علامت بز باید در برابر انگیزه صرف هزینه زیاد برای جلب رضایت عزیزانشان مقاومت کنند ،آنها فکر می کنند با صرف هزینه می توانند عشق را به دست آورند. مهمترین درس آنها در سال 2021 این است که پول نمی تواند عشق واقعی را بخرد.

 

سلامتی در سال گاو فلزی

ببرها و میمون ها امسال با مشکلات جدی بهداشتی روبرو نخواهند شد. حتی اگر  سرماخوردگی یا مسائل کوچک اتفاق بیفتد ، آنها در سریعترین زمان ممکن برطرف می شوند. علاوه بر این ، مشکل سلامتی از قبل یک پیشرفت عمده را به ثبت می رساند. 

 

متولد اژدها کاملاً آشفته خواهد شد ، به همین دلیل ممکن است در طول سال بارها خسته شود و با وضعیت وخیم سلامتی تنها یک قدم فاصله دارد ، بنابراین باید بسیار مراقب باشند.

کار زیاد و بی خوابی می تواند از دلایل اصلی باشد.

 

افراد مشهور متولد سال گاو :

ناپلئون (1769) ، آدولف هیتلر (1889) ، والت دیسنی (1901) ، مارگارت تاچر (1925) ، باراک اوباما (1961) ، صدام حسین (1937) ، جرالد فورد (1913) ، چارلی چاپلین (1889) ، پرنسس دایانا؛ رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون

بازیگران : جورج کلونی ، ریچارد گیر و داستین هافمن 

هنرمند : وینسنت ون گوگ 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

 

Beytoote