رکورد تکان‌دهنده مبتلایان به کرونا در انگلیس با ۳۶ هزار بیمار جدید/پروازهای ایران به مقصد انگلستان به مدت دو هفته تعلیق شد

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

طی شبانه روز گذشته نزدیک به ۳۶ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در انگلیس به ثبت رسید.

به گزارش تسنیم به نقل از اسپوتنیک، طبق گزارش وزارت بهداشت انگلیس، تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در انگلیس، طی شبانه روز گذشته 35 هزار و 928 نفر افزایش یافت که این میزان تقریبا 9 هزار نفر بیشتر از روز گذشته است.

 

 

 

همچنین طی 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در انگلیس 326 نفر جان خود را از دست دادند. این در حالی است که روز گذشته تعداد موارد جدید ابتلا 27 هزار و 52 نفر و تعداد فوت شدگان 534 نفر اعلام شده بود.

 

در مجموع از ابتدای شیوع ویروس کرونا در انگلیس تاکنون 2 میلیون 40 هزار و 147 مورد ابتلا به ثبت رسیده و 67 هزار و 401 نفر قربانی این بیماری شده‌اند.

 

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس دیروز شنبه اعلام داشت که محدودیت‌های جدید در رابطه با شیوع گسترده نوع جدید کرونا در لندن و مناطق جنوب-شرق این کشور برقرار شده است.

  

معاون وزیر راه: پروازهای ایران به مقصد انگلستان به مدت دو هفته تعلیق شد

معاون وزیر راه: پروازهای ایران به مقصد انگلستان به مدت دو هفته تعلیق شدمعاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تشخیص وزارت بهداشت، پروازها به مقاصد انگلستان به مدت دو هفته تعلیق می شود.

 

شهرام آدم نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش آمده جدید در ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در انگلستان، به تشخیص وزارت بهداشت، به منظور جلوگیری از انتقال بیماری و تلاش برای حفظ سلامت مردم، پروازهای بین تهران و مقاصد کشور انگلستان به مدت دو هفته تعلیق می شود.

 

 

Beytoote