قسمت ویژه سریال فرندز ضبط شد/ توضیحات بازیگر نقش فیبی

اخبار,اخبار فرهنگی,لیسا کودرو

لیسا کودرو که در سریال “فرندز” نقش فیبی بوفی را بازی می‌کند از خبری پرده برمی‌دارد که هواداران فرندز سالهاست منتظرش هستند.

به گزارش ایران آرت، لیسا کودرو فاش کرد که او بخشی از ویژه‌برنامه‌ دیدار مجدد “دوستان” (Friends) را فیلمبرداری کرده است. کودرو در مصاحبه با پادکست “راب لو” می‌گوید: “صورت‌های مختلفی دارد و ما بسته‌هایی از چند چیز را فیلمبرداری کرده‌ایم. من در مراحل مقدماتی فیلمبرداری پروژه‌ای ظاهر شده‌ام بنابراین قطعاً آن را می‌سازیم چون من در بخش کوچکی از آن جلوی دوربین رفته‌ام.”

 

تولید این ویژه‌برنامه اولین بار در فوریه سال ۲۰۲۰ تأیید شد تا شش بازیگر سریال – جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، مت له‌بلانک، متیو پری، دیوید شویمر و کودرو را به همراه نویسندگان برای اولین بار از سال ۲۰۰۴ وقتی سریال به اتمام رسید گرد هم آورد. این پروژه که قرار بود همزمان با راه‌اندازی شبکه‌ی HBO Max پخش شود، تاکنون چندین مرتبه به تعویق افتاده و در حال حاضر قرار است “اوایل بهار” به تولید برسد.

 

کودرو می‌گوید این اپیزود ویژه یک ریبوت نیست بلکه فرصتی است برای یادآوری تجارب عوامل سریال: “یک پروژه‌ی متن محور نیست. ما در قالب شخصیت‌های‌مان ظاهر نمی‌شویم. خودمان هستیم که دور هم جمع می‌شویم، اتفاقی که زیاد روی نمی‌دهد و از سال ۲۰۰۴ وقتی سریال تمام شد هرگز اتفاق نیفتاده است.”

 

کودرو پیش‌تر در مصاحبه با “ساندی تایمز” در مورد اینکه اگر “دوستان” امروز ساخته می‌شد گفته بود: “کاملاً متفاوت می‌شد. همه‌ی بازیگران بدون تردید سفیدپوست نبودند. نمی‌دانم جز این چه تفاوت‌هایی می‌توانست داشته باشد اما به نظر من باید به آن مثل یک کپسول زمان نگاه کرد، نه به اشکالاتش.”

 

 

Beytoote