ازدواج پنهانی آیشواریا لو رفت! 21 شهریور 1400

فرهنگ و هنر چهره ها

ازدواج پنهانی آیشواریا لو رفت!

کد مطلب : 83545زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیشواریا رای هنر پیشه معروف هندی قبل از ازدواج با پسر آمیتا باچان، آبیشک باچان ازدواج دیگری هم داشته که این روزها لو رفته و در رسانه ها خبر ساز شده است.

ازدواج پنهانی آیشواریا پیش از ازدواج با پسر آمیتا باچان

اگر شما هم پی گیر زندگی شخصی سلبریتی های خارجی باشید حتما خبر ازدواج آیشواریا رای، قبل از ازدواج با پسر ” آمیتا باچان ” سوپراستار بالیوود را شنیده اید اما اینکه ماجرای این ازدواج چه بود و چقدر حقیقت داشته، ممکن است برایتان همچنان سوال باقی مانده باشد.

عقاید و خرافات خاص مردم هند، از گذشته تا به امروز دلیل تعجب بسیاری از مردم جهان و عامل بسیاری از اتفاقات عجیب و غریب بوده است و این خرافات دقیقا ازدواج اول ” آیشواریا ” را به نوعی بخود گره زده است.

سال 2006 شایعه ازدواج ” آیشواریا ” با یک درخت، بر سر زبان ها افتاد. ازدواجی که پس از گذشت بیش از 15 سال از آن همچنان به صورت یک مسئله ی روشن نشده باقی مانده است اما یک روزنامه نگار در مورد پشت پرده ی این ازدواج حقایقی را منتشر کرد که در این بخش از نمناک خواهید خواند.

آیشواریا و درخت موز

ازدواج آیشواریا با یک درخت به دلیل نحسی!

خبرنگار روزنامه DNA هندوستان در این مورد گفت:طبق گفته ی نزدیکان خانم بازیگر، ” آیشواریا ” به دلیل سیاره ماه تولدش نحسی دارد و این میتواند به سلامت و طول عمر همسرش آسیب بزند.

همچنین بخوانید:   مخرب‌ترین آسیب‌های روانی ویروس کرونا بر پیکر خانواده

در واقع ” آیشواریا ” جزو افرادی است که سیاره ی ماه تولدشان مریخ است و این افراد در طالع بینی هندی نحس محسوب میشوند و به آنها ” مانگلیک / maanglik ” گفته می شود و به همین دلیل ازدواج با او باید با اجرای مراسم خاص سنتی انجام میشد و او پیش از ازدواج با همسر آینده اش، ابتدا بایستی با یک درخت که فقط باید از نوع درخت موز می بود، ازدواج میکرد.

برای اجرای این رسم و باور قدیمی، ” آبیشک باچان و آیشواریا رای ” به یک معبد در شهر مشهور ” واراناسی ” رفتند تا سنت قدیمی اجرا شده و آنها شرایط ازدواج با هم را پیدا کنند. خبرگزاری های بسیاری برای روشن شدن این خبر، از ” آمیتا باچان ” و حتی ” آیشواریا ” در این باره سوال کردن اما هیچ یک از آنها این خبر را نپذیرفته و آن را یک شایعه دانستند.

ماجرای ازدواج پنهانی و عجیب آیشواریا چه بود؟

51

این مطلب مفید بود ؟1

منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت

namnak