طلاق به خاطر واکسن کرونا! 27 شهریور 1400

سرگرمی گوناگون

طلاق به خاطر واکسن کرونا!

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1400کد مطلب : 83674زمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان اخبار گسترده منتشر شده درباره واکسن کرونا، بشنوید از خبری که در رابطه با اقدام عجیب مرد جوان برای واکسن نزدن نامزدش به شکل ویروسی دست بدست شد.

بهم خوردن نامزدی بخاطر واکسن کرونا

این روزها که جهانی به صف دریافت واکسن کرونا ایستاده و هر لحظه انتظار پایان این تزریق و تا حدودی رهایی از پاندمی دشوار کرونا را میکشد، هستند افرادی که در مقابل دریافت واکسن مقاومت میکنند، مشابه مرد جوانی که برای نامزدش شرطی عجیب تعیین کرده است، شرطی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند. دختر جوانی که در حد یکی از اعضای شبکه اجتماعی تیک تاک از او نامبرده شده است به دلیل تزریق واکسن کرونا دچار مشکل و اختلافی عجیب غریب با نامزدش شده است.

واکسن بزنی طلاقت میدم!!

این دختر که نامش را منتشر نکرده است میگوید:” نامزدم به دلیل توجه بیش از حد به شایعات فضای مجازی، به شدت با واکسن کرونا مخالف است و تصور میکند که تزریق این واکسن خطری بزرگ به همراه دارد. برای همین بعد از زمانیکه متوجه شد من دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردم به شدت با من برخورد کرد و مرا تهدید کرد اگر دوز دوم را دریافت کنم، مرا طلاق خواهد داد.

او بقدری درگیر شایعات فضای مجازی شده است که حاضر است مرا بخاطر این مسائل برای همیشه از دست بدهد. نامزدم تصور میکند، تزریق واکسن کرونا باعث ناباروری شده و در آینده ما را از داشتن فرزند محروم خواهد کرد برای همین اینقدر سفت و سخت با من برخورد کرده و حتی مرا تهدید کرده و حرفهایی زده که مرا به وحشت انداخته است.”

همچنین بخوانید:   رژیم شیر و خرما معجزه ای برای لاغری شما

این دختر جوان با اشاره به اینکه تصمیم دارد حتما دوز دوم واکسن را هم دریافت کند، با انتشار مشکلش از کاربران فضای مجازی درخواست راهنمایی داشت. در واکنش به این ماجرا، برخی از پزشکان متخصص برای او کامنت گذاشته و به او این اطمینان خاطر را دادند که هیچ خطری او را تهدید نمیکند و برعکس با تزریق نکردن واکسن کرونا سلامت خود را بخطر خواهد انداخت.

واکسن کرونا

برخی از روانشناسان در واکنش به این خبر، به عوارض شایعه پراکنی در فضای مجازی و باور این شایعات توسط کاربران پرداختند و آن را مسئله ای نگران کننده و بسیار جدی برای جوامع دانستند چرا که مشابه این فرد بسیار است و بدون آنکه اطلاع از حقایق داشته باشند، با اعتماد به شایعات ساختگی برخی از سودجویان فضای مجازی بسیاری از جوانب زندگی خود را به خطر می اندازند.

کار عجیب پسر جوان برای واکسن کرونا نزدن نامزدش!

53

این مطلب مفید بود ؟3

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن

namnak