فداکاری غم انگیز مادر برای نجات فرزندانش وسط دریا 28 شهریور 1400

فداکاری در دریا
سرگرمی گوناگون

فداکاری غم انگیز مادر برای نجات فرزندانش وسط دریا

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1400کد مطلب : 83691زمان مطالعه : 2 دقیقه
کشتی تفریحی در حال غرق شدن بود و تمام مسافران سوار قایق های کمکی شدند، مادر جوان همراه 2 فرزندش وسط دریا سرگردان شد ولی جان کودکانش را حفظ کرد.

تصمیم عجیب مادر برای نجات فرزندانش

مادر فرشته ای بی بدیل است که برای حفظ جان فرزندش حاضر است دست به هر کاری بزند، حتی به قیمت از دست دادن جانش و این حقیقت را تا به حال بارها و بارها همه شاهد بودیم و داستان های زیبایی در این باره خوانده ایم. گاهی برخی از این داستان ها به واسطه ی اقدام باورنکردنی مادر، به یادماندنی تر میشوند درست مثل آنچه در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

داستان غم انگیز فداکاری مادر پس از غرق شدن کشتی

به گزارش newsweek.com مادر جوانی اهل ونزوئلا فداکاری کامل را در حق فرزندانش تمام کرد و با اقدام ستودنی خود خبرساز شد. ماجرا از این قرار بود که یکی از کشتی های مسافربری در مسیر خود براثر حادثه غرق شد و مسافران مجبور شدند وارد قایق های کمکی شوند.

خانمی به نام “ماریلی چاکون” چهل ساله که مادر یک پسر 6 ساله و یک دختر 2 ساله بود هم داخل این کشتی مسافربری بود. مثل سایر مسافران، این خانم با فرزندانش و پرستار 25 ساله ای که همراهشان بود، داخل قایق کمکی سرگردان شده بودند تا این که تصمیم گرفتند هر طور که شده جان فرزندان را نجات دهند.

همچنین بخوانید:   وزارت خارجه آمریکا شمشیر را برای مسکو از رو بست/ واکنش روسیه

سرگردانی آنها چهار روز طول کشید و تمام این مدت، خانم “ماریلی چاکون” به روشی خاص فرزندانش را سیر نگاه داشت. او در اقدامی خطرناک قصد کرد که برای تامین آب بدن و قطع نشدن شیرش، ادرار خود را بخورد و با شیر دادن به فرزندانش، هر طور که شده آب بدن آن ها را تامین کند. وقتی که چهار روز بعد این بچه های بی جان پیدا شدند، در آغوش مادر فوت شده ی خود در یک قایق کوچک قرار داشتند.

فداکاری در دریا

این کودکان در کلینیک بستری شدند و تحت درمان قرار گرفتند. 5 نفر دیگری که با آن ها روی قایق بودند، هنوز ناپدید هستند. پدر بچه ها هم جزء افرادی است که فعلاً خبری از او نیست.

گزارشات پزشکی نشان می دهد که اعضای بدن این مادر کاملاً از کار افتاده و سپس جان خود را از دست داده است علت آن هم کم آبی زیاد به خاطر شیر دادن در این چهار روز به فرزندانش بوده است. آن ها این سفر را فقط برای سرگرمی رفته بودند اما با فاجعه سنگینی مواجه شدند.

فداکاری بزرگ مادر برای نجات فرزندانش بعد غرق شدن کشتی

52

این مطلب مفید بود ؟2

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن

namnak