روزبه چشمی در آستانه حضور در استقلال/ قاضی و مدافع ماشین‌سازی به هوادار پیوستند

روزبه چشمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

مدیربرنامه های روزبه چشمی امروز با مدیران باشگاه استقلال دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، روزبه چشمی یکی از بازیکنانی است که مد نظر فرهاد مجیدی برای حضور در استقلال است. مدافع سابق آبی پوشان که سال گذشته به ام صلال قطر رفت، چندی قبل از این تیم جدا شد و حالا مد نظر مجیدی برای بازگشت به استقلال است.

 

از این رو امروز مدیربرنامه های چشمی به محل باشگاه استقلال رفت و با مدیران باشگاه صحبت هایی را درباره وضعیت چشمی انجام داد. مدیربرنامه های این بازیکن بعد از جلسه با مدیران استقلال اعلام کرد که طی دو سه روز آینده وضعیت چشمی و استقلال روشن می‌شود.

 

مذاکرات چشمی با استقلالی ها تاکنون با مدیران جدید انجام شده و به نظر می‌رسد او و مدیربرنامه هایش برای عقد قرارداد منتظر مشخص شدن کادر مدیریتی جدید این باشگاه هستند.

 

البته مذاکراتی توسط یک باشگاه قطری و یک باشگاه اماراتی با چشمی در حال انجام است و این ملی‌پوش سابق نیز علاقه دارد فوتبال خود را خارج از ایران ادامه دهد، اما ممکن است او در نهایت استقلال را انتخاب کند.

 

***

 

قاضی و مدافع ماشین‌سازی رسماً به هوادار پیوستند

باشگاه هوادار دو بازیکن جدید به خدمت گرفت.

 

به گزارش تسنیم، باشگاه هوادار از عقد قرارداد با محمد قاضی، مهاجم فصل گذشته مس رفسنجان خبر داد. قاضی سابقه بازی در استقلال، پرسپولیس، ذوب‌آهن اصفهان و فولاد خوزستان را در کارنامه دارد.

 

همچنین سید محمد حسینی مدافع ماشین‌سازی تبریز پس از توافق با مدیران باشگاه هوادار، قرارداد خود را با این باشگاه امضا کرد.

 

هوادار فصل گذشته با نایب قهرمانی لیگ دسته اول، به لیگ برتر فوتبال صعود کرد و رضا عنایتی را روی نیمکت خود می‌بیند.

 

 

Beytoote

همچنین بخوانید:   سلیمه مزاری اسیر طالبان شد