واکنش‌ها به ناراحتی مسی: از رونالدو یاد بگیر!

به گزارش “ورزش سه”، بازیکن تیم ملی آرژانتین در اولین حضورش در ترکیب پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی این تیم موفق به گلزنی نشد و در نهایت پوچتینو تصمیم گرفت که او را در دقیقه 75 از زمین بازی بیرون ببرد. بازی در آن زمان با نتیجه 1-1 مساوی دنبال می‌شد و مائورو ایکاردی با گل پیروزی بخش خود در دقایق پایانی موفق شد تیمش را به سه امتیاز این بازی برساند.

اما نکته قابل توجه واکنش لیونل مسی به تصمیم پوچتینو برای تعویض او بود. این بازیکن پس از بیرون آمدن از زمین دست سرمربی تیم را که به سویش دراز شده بود رد کرد و با میمیک چهره‌اش نارضایتی شدید خود از این اتفاق را ابراز داشت. او سپس به سمت نیمکت رفته و در کنار لیندرو پارادس، هم‌تیمی جدید و هموطنش، نشست  و نکته‌ای که چندین کاربر توییتر از جمله صفحه رسمی خبرگزاری ای اس پی ان به آن اشاره کرده بودند، تعجب این بازیکن از اقدام مسی و پرسش از او در این باره بود.

 

 

مسی در حالی پس از این اتفاق به سمت نیمکت رفت که عکس جالبی از نمای باز از حضور او روی نیمکت نیز توجه چند کاربر را به خود جلب کرده بود. واکنش این بازیکن آرژانتینی به پوچتینو باعث شد که با حضور او روی نیمکت تمامی بازیکنان حاضر روی آن و تمامی افرادی که در اطراف نیمکت قرار داشتند از جریان بازی غافل شده و توجه خود را به این بازیکن معطوف کنند.

 

 

این پایان حواشی حضور این بازیکن روی نیمکت پیش از به صدا درآمدن سوت پایان بازی نبود. با به ثمر رسیدن گل مائورو ایکاردی، تمامی نیمکت نشینان پی اس جی شروع به خوشحالی کردند اما مسی جز این دسته نبود و بدون هیچ واکنش خاصی نظاره‌گر صحنه بود و همین موضوع اعتراض برخی از هواداران این تیم را به دنبال داشت.

همچنین بخوانید:   برنامه آشپزی جدید

 

blank

 

با این حال یکی از طرفداران این بازیکن معتقد است که مشکل از باشگاه فرانسوی است و در این باره نوشت:« پی اس جی واقعا نیازی به مسی نداشت. انتقال او به پاری سن ژرمن انتقال اشتباهی بود. تیم آماده بازی با او نیست. مسی باید تیم را رهبری کند. او در دو بازی اخیرخوشحال به نظر نمی‌رسد.»

 

blank

 

یکی دیگر از طرفداران این بازیکن نیز با ابراز ناراحتی از اقدام پوچتینو در تعویض او نوشت:« پس پوچتینو شب گذشته دست به تعویض مسی زده است؟ من برای بزرگترین بازیکن تاریخ از نگاه خودم متاسفم…. شاید تصمیم او در پیوستن به پی اس جی تصمیمی اشتباه بود. پوچتینو به مسی بی‌احترامی کرد.»

 

blank

 

اما بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از بازی شب گذشته، عدم موفقیت مسی در گلزنی و واکنش او به تعویضش بار دیگر مقایسه همیشگی این بازیکن با رونالدو را از سر گرفتند. بسیاری معتقد بودند که رونالدو در موقعیت‌های مشابه واکنش‌های بسیار حرفه‌ای‌تری از خود نشان داده است.

یکی از آنها با استناد به عکسی از تعویض رونالدو در دیدارهای اخیر یونایتد و مقایسه نحوه برخورد رونالدو با سولسشر نوشت:« مسی از پوچتینو عصبانی شد که چرا او را تعویض کرده، حالا تصور کنید که چطور همه به کریستیانو رونالدو حمله می‌کردند و او را مغرور می‌خواندند اگر چنین واکنشی از سوی او نشان داده می‌شد.»

 

blank

 

یکی دیگر از هواداران فوتبال با مقایسه رفتار رسانه‌ها با این دو بازیکن نوشت:« رونالدو به تیمی در سطح لیگ اروپا می‌رود و به منچستریونایتد کمک می‌کند. تصور کنید که رونالدو به پی اس جی رفته بود و گلزنی می‌کرد، همه شروع به آزار او با جملاتی از قبیل او دوست دارد به تیم‌های از پیش آمده برود می‌کردند. اما چنین جملاتی درباره مسی به گوش نمی‌رسد.»

همچنین بخوانید:   زومیت توسعه‌دهنده‌ی بک‌اند و فرانت‌اند استخدام می‌کند

 

blank

 

کاربر دیگری نوشت:« چیزی که رونالدو همیشه در آن بر مسی برتری داشته توانایی رهبری او بوده است. آیا ما حالا شاهد شخصیت خودخواهی از مسی خواهیم بود که پیش از آن کسی از او سراغ نداشته است؟»

 

blank

 

یکی دیگر از کاربران با مقایسه انتقال مسی و رونالدو در این تابستان اظهار داشت:« اظهارنظر غیرمحبوب: انتقال رونالدو به یونایتد بسیار بهتر از انتقال مسی به پی ای جی بود.» هرچند با توجه به استقبال سایر کاربران از این توییت به نظر می‌رسید که چندان هم غیرمحبوب نباشد.

 

blank

 

یکی از صفحات هواداری یونایتد نیز با استفاده از عکس رونالدو پس از تعویض در دیدار برابر یانگ بویز و مقایسه آن با واکنش مسی نوشت:« رونالدو در دقیقه 72 تعویض شد، حرفه‌ای رفتار کرد و سعی کرد از کنار زمین به تیم کمک کند. مسی در دقیقه 75 بیرون آمد، عصبانی شد و با مربی بحث کرد.»

 

blank

 

یکی دیگر از صفحات عمومی در توییتر نیز به مقایسه عملکرد این دو بازیکن تا اینجای فصل پرداخته و آماری از آنها منتشر کرده که رونالدو در سه بازی چهار گل برای یونایتد به ثمر رسانده اما مسی در سه بازی تا به حال موفق نشده گلی را با پیراهن پاری سن ژرمن وارد دروازه حریفان کند.

 

blank

 

varzesh3