کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان چگونه دانش آموزان را در مسیر موفقیت هدایت می کند؟

کتاب هوش فرازمینی ET,هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان

کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان

 

کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان، کتابی است که با ارائه ی تست های استاندارد و مطابق با شیوه های آموزشی وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان پایه ی پنجم و ششم ابتدایی را برای شرکت و موفقیت در آزمون تیزهوشان آماده می سازد. این کتاب توسط آقای علی قصاب تالیف شده است.

 

معرفی کوتاه کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان

کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان، کتابی است که با هدف آماده سازی دانش آموزان پایه ی پنجم و ششم ابتدایی برای شرکت و موفقیت در آزمون ورودی تیزهوشان در پایه ی هفتم، منتشر شده است. ناشر این کتاب انتشارات گامی تا فرزانگان بوده و مولف آن نیز آقای علی قصاب می باشد. این کتاب در سال 1400 منتشر شده است.

 

چه دلایلی سبب می شود تا کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان، مورد استفاده قرار گیرد؟

اگر چه مدارس تیزهوشان و استعداد های درخشان از سال ها پیش با هدف غربالگری دانش آموزان مستعد تاسیس شده است. اما در سال های اخیر در میان جامعه ی آموزشی با استقبال بیشتری رو به رو می باشد. به همین دلیل رقابت برای کسب رتبه ی مناسب و ثبت نام در این مدارس دشوارتر شده است. راه ورود به مدارس تیزهوشان شرکت در آزمون های ورودی در پایان پایه های ششم ابتدایی و نهم متوسطه می باشد. در آزمون ورودی برای پایه ی هفتم، دروس مربوط به سال های پنجم و ششم ابتدایی مورد سنجش قرار می گیرد. لذا لازم است تا دانش آموزان این پایه ها خود را برای شرکت در این آزمون آماده سازند.

 

اما برنامه ریزی و ایجاد آمادگی برای چنین آزمونی نیازمند بهره مندی از نظر کارشناسان و متخصصان می باشد. لذا نتیجه ی تحقیقات و نظرات کارشناسان فعال در این حوزه از طریق انتشار کتاب های کمک درسی نظیر کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان، در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بدین ترتیب با مطالعه ی این کتاب دانش آموزان می توانند با آمادگی خوبی در این آزمون ها شرکت کنند و معلمان و اساتید حوزه ی تیزهوشان نیز به عنوان مرجعی معتبر می توانند به این کتاب رجوع نمایند.

 

ویژگی های کتاب هوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان

کتابهوش فرازمینی ET پایه پنجم و ششم گامی تا فرزانگان، بیش از 305 مبحث را به مخاطب خود ارائه می دهد. 

 

این کتاب حاوی بیش از 5000 سوال هوش همراه با پاسخ های کامل و تشریحی می باشد.

در این کتاب سعی شده تا همه ی مباحث مربوط به هوش زبانی از جمله: هوش کلامی، هوش ادبی، هوش واژگانی و استعداد درک مطلب تحت پوشش قرار گیرد.

 

پوشش کامل همه ی مباحث مربوط به هوش ریاضی نیز در این کتاب انجام شده است. هوش ریاضی از هوش عددی، هوش منطقی، هوش محاسباتی، استعداد کفایت داده ها و هوش ترکیباتی تشکیل می شود.

 

هوش شهودی نیز در این کتاب مورد توجه قرار گرفته و تمامی شاخه های آن از جمله هوش تصویری و غیر کلامی، هوش فضایی و هوش مهندسی نیز پوشش داده شده است.

 

هوش طبیعی از هوش تجربی، هوش مهندسی و هوش استنباطی تشکیل شده و در تست های این کتاب کاملا مورد توجه قرار گرفته است.

تکنیک های سرعت عمل نیز در این کتاب آورده شده که به مدیریت زمان داوطلبان کمک می کند.

 

این کتاب آزمون های سنوات گذشته ی مدارس تیزهوشان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و با هماهنگی با رویکرد طرح شهاب برای تدریس مدرسه ای و فرامدرسه ای مناسب می باشد. 

 

 

Beytoote