برهنگی شرم آور خواننده زن وسط کنسرتش!! 1 آذر 1400

سرگرمی گوناگون

برهنگی شرم آور خواننده زن وسط کنسرتش!!

تاریخ انتشار : 1 آذر 1400کد مطلب : 84771زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماجرا مثل یک بمب صدا کرد، تصویری که مخفیانه گرفته و منتشر شده بودند به سرعت وایرال شده و نمای دیگر از ابتذال رفتاری خانم سلبریتی را به نمایش گذاشت.

کار بی شرمانه خواننده زن با طرفدار مرد وسط کنسرت

این روزها برخی افراد برای مشهور شدن و به شهرت رسیدن دست به حاشیه سازی زده و کارهای عجیبی برای مطرح کردن خود انجام می دهند که در برخی مواقع به ضررشان تمام می شود. خواننده زن آمریکایی یکی از افرادی است که برای مشهور شدن در کنسرت دست به کار کریه و عجیبی زد، بعد از این اتفاق، به سرعت ویدیو و عکس های کنسرت جنجالی در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری منتشر شد و با واکنش های بسیاری همراه بود.

با ادامه این بخش از نمناک همراه شوید تا از اقدام ناشایست این خواننده زن باخبر گردید.

ادرار خانم خواننده بر صورت طرفدارش در کنسرت

اخیرا خواننده زن آمریکایی نامش به علت انجام کار غیر اخلاقی و زشت یعنی ادرار کردن بر روی صورت یک طرفدار در کنسرت بر سر زبان ها افتاده است. او زمانی که مشغول اجرا بود، روی صورت یکی از طرفداران مرد در مقابل نگاه بهت زده مردم ادرار کرد. فیلم این حرکت عجیب و غیر اخلاقی وی به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش و به موضوعی داغ تبدیل شد.

صوفیا اوریستا

در فیلم ویرال شده اوریستا به جمعیت می گوید:“من نمی توانم به دستشویی برسم پس باید ادرار کنم! و چاره ای ندارم که آن را به شما نشان دهم.»

همچنین بخوانید:   شوهرکشی بخاطر غذا؟! 15 مرداد 1400

سپس از یک طرفدار مرد خواست که به روی سن بیاید و قبل از انجام اقدام ناشایست خود گفت «کله این مرد را برای این کار آماده کنید، چون می خواهم این مرد را بالای سن بیاورم و …..!.»، او از طرفدار خود خواست که بر روی سن دراز بکشد و سپس بر روی صورت او ادرار کرد!

عذرخواهی از مردم تا جریمه نقدی

گفته می شود این کار او به دلیل بدست آوردن شهرت می باشد، بعد از این اتفاق زشت متنی را در توییتر منتشر نموده و از مردم عذر خواهی نمودند و بیان کردند دیگر این اتفاق تکرار نمی شود. همچنین آنها اعلام کردند که اصلا چنین چیزی را برنامه ریزی نکرده بودند، و خواننده اصلی یعنی به یک باره دست به چنین کاری زده است.

به گزارش رسانه های محلی و به گفته سخنگوی پلیس ساحل دیتونا، در این خصوص شکایتی به پلیس شده که در حال پیگیری است. این عمل ناشایست، طبق قانون مجازات یک سال زندان یا جریمه 1000 دلاری در پی دارد.

بی آبرویی خانم سلبریتی با یک مرد وسط کنسرت!!

45

این مطلب مفید بود ؟41

برچسب : خواننده های هالیوود سلبریتی

namnak