خصوصیات متولدین آذر

متولدین آذر

اگر شخص مورد علاقه اش را پیدا کند ، وفادار است . مشکل اینجاست که خواسته اش را بیان نمی کند و صبر میکند تا خودتان حدس بزنید . متولدین این ماه عموماً پر شانس‌ترین فرد ، ساده و بی آلایش ، عاشق تعلیم و تربیت ، سازش‌کار ، با هوش و با نشاط ، اهل دین و مذهب و معنویّات ، کنجکاو ، خوش قلب ، دوست داشتنی ، علاقه‌مند به مسافرت و گردش ، اجتماعی و خوش مشرب ، اهل تجربه ، سخاوتمند ، با ذوق ، چالاک ، یک دفعه حرف شیرین می پراند ، انعطاف پذیر ، فراموشکار ، اهل عدالت ، مشتاق و پر انرژی ، زود خسته می شود ، علاقه‌مند به معاشرت و دوست یابی ، مرتّب کار عوض می کند ، عاشق تنوّع ، شاد و خندان ، با شهامت ، پاک و معصوم ، دعوائی و زودرنج ، اهل فرار از مسئولیّت ، خوش ذات ، صادق ، کم دقّت ، خوش بین ، منطقی ، مهمان دوست ، ولخرج ، رک گو ، اهل سؤال و جواب ، دمدمی مزاج ، برای دوست هر کاری می کند ، عاشق شهرت و افتخار ، خونگرم ، با معلومات ، سریع الانتقال و باهوش ، خوش گذران ، چیز فهم ،  مشتاق بیان حقایق  .
متولد آذرماه عاشق پیاده روی و رفتن به پیک نیک است ؛ متولدین آذرماه  برای دست یابی به اهداف و خواسته های خود ، به دنبال یادآوری های مداوم هستند . به آنها آزادی کامل دهید و با چون و چراهای بی دلیل و غیرمنطقی خود ، هرگز مانع پیشرفت و موفقیت شان نشوید . آنها از پیاده روی های طولانی در کنار ساحل و مناطق خوش آب و هوا و ییلاقی لذت می برند و از سفرهای کوتاه و گشت و گذارهای خانوادگی در طبیعت انرژی می گیرند و مایل اند تعطیلات آخر هفته شان را خارج از شهر سپری کنند .
آنها از افراد سرزنده ، پرتحرک ، شاد و پرشور خوش شان می آید و اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مرده به خود بگیرید ، درواقع به دست خود آنها را از خود فراری داده اید . آنها اهل سر به سر گذاشتن با دیگران بوده و اهل لطیفه گویی و مزاح هستند ، پس شما هم این ویژگی ها را در خود تقویت کنید . هرگز اشتباهات و خطاهای شان را بی پرده و مستقیم به آنها گوشزد نکنید وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور می شوند ؛ برای تذکردادن به آنها در مورد اشتباهات شان محیط مناسبی در خانه به وجود بیاورید و بحت را برنامه ریزی و مدیریت کنید .
آنها از فضاهای کوچک ، محدود و سربسته بدشان می آید ؛ هرگز آنها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاری نکنید ، آنها برای انجام هرکاری به زمان نیاز دارند و باید با آرامش خاطر کامل هرکاری را صورت دهند .
متولدین مرد آذری : صادق و راستگو ، دمدمی مزاج ، در عشق کم اعتنا ، خواهان آزادی و بی‌قیدی و طرفدار تنوع و مسافرت ، خطرناکترین شوهر دنیا است . صاحب بزرکترین کلکسیون دوست و آشنا در دنیاست ، به هنگام انتخاب دوست به جای توجه به ظاهر دقت خود را متوجه باطن آنها میسازد .
متولدین زن آذری : اهل منطق و واقعیت ، مهمان دوست ، بی‌ریا و پول خرج کن ، بی نظم و انضباط ، راستگو اما بد زبان ودرشت‌گو ، زبان متولد این ماه نیشدار و پر کنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی‌ریا ست . بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار و پول و مادیات
مشخصات کلی متولدین آذر
سمبل متولدین آذر : کمان دار
عنصر متولدین آذر : آتش
سیاره متولدین آذر : ژوپیتر
عضو آسیب پذیر آذر: کبد
روز اقبال متولدین آذر : پنج شنبه
اعداد شانس متولدین آذر : ۵ و ۷
سنگ خوش یمن متولدین آذر : فیروزه
رنگ متولدین آذر : ارغوانی
گل متولدین آذر : نرگس
حیوان متولدین آذر : اسب

پیوند زناشویی آذر با سایر ماه ها:

آذر با فروردین : ( عالی ) کم ترین اختلاف و هیاهو از مشخصات بارزشان است.
آذر با اردیبهشت : ( متوسط ) جسور بی پروا نیازمند به آزادی و بدون تفاهم.
آذر با خرداد : ( بسیار خوب ) سرشار از ذوق و شوق برای زندگی مشترک.
آذر با تیر : ( بد ) یکی اجتماعی و اهل گردش و سفر دیگری متمایل به رکن خانواده.
آذر با مرداد : ( متوسط ) یکی پر شور و هیجان دیگری دنبال آزادی و استقلال.
آذر با شهریور : ( بد ) تنوع طلب خواهان استقلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستند.
آذر با مهر : ( بسیار خوب ) دارای خصیصه هایی مثل محبت درستکاری و مسئولیت پذیر می باشد.
آذر با آبان : ( متوسط ) یکی سختگیر در مسائل دیگری سرشت پویا و جدی دارد.
آذر با آذر : ( بسیار خوب ) پیوندی بسیار مطلوب توام با سعادت و خوشبختی.
آذر با دی : ( متوسط ) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتن دار باشند.
آذر با بهمن : ( بسیار خوب ) از موفق ترین پیوند های زناشویی خواهد بود چون مثبت گرا هستند.
آذر با اسفند : ( متوسط ) یکی با صراحت لهجه و سخنان کنایه آمیز و دیگری بسیار عاطفی می باشد

اگه دوست دارید با خصوصیات ماه های دیگه هم آشنا بشید از لینک های زیر استفاده کنید