بیانیه مهم باشگاه استقلال: از هواداران برای عدم کسب جام حذفی عذرخواهی می‌کنیم/ افرادی سودجو آرامش باشگاه را بهم زدند

[ad_1]

اخبار,اخبار ورزشی,باشگاه استقلال

باشگاه استقلال: موکدا اعلام می‌کند از هیچ رفتار غیرحرفه‌ای و تنش‌زا که باعث تخریب این تیم و برهم زدن آرامش آن گردد، حمایت ننموده و حق خود می‌داند که نسبت به پیگرد قانونی اندک افراد معلوم الحال اقدام کند.

باشگاه استقلال در بیانیه ای نوشت: ضمن پوزش به دلیل عدم کسب عنوان قهرمانی جام حذفی کشور از هواداران عزیز استقلال، متاسفانه روزهای گذشته باشگاه استقلال دستخوش حوادث و اتفاقات مختلف بوده که حواشی را به دنبال داشته است. حال که با تلاش مضاعف، تمدید قراردادها و عقد قرارداد با بازیکنان جدید، شرایط لازم برای حضور پر ثمر در جام باشگاه‌های آسیا را فراهم شده، عده‌ای افراد سودجو با پوشش هوادار باشگاه استقلال، با عنوان تجمع در مکان‌های مختلف در تلاش هستند تا باعث بهم زدن آرامش بوجود آمده، گردند.

 

لذا از هواداران عاشق و فهیم انتظار داریم به مانند همیشه و با همه وجود در راستای موفقیت باشگاه قدم برداشته و فریب زمزمه‌های شوم برخی افراد قلیل در فضای مجازی را نخورده و ضمن هوشیاری مانع از به نتیجه رسیدن اهداف این قشر اندک در تضعیف تیم محبوب خود گردند.

 

باشگاه استقلال ضمن تشکر از هواداران فرهیخته خود که با حمایت همه جانبه از تیم محبوب‌شان باعث دلگرمی بازیکنان می‌شوند، موکدا اعلام می‌کند از هیچ رفتار غیرحرفه‌ای و تنش‌زا که باعث تخریب این تیم و برهم زدن آرامش آن گردد، حمایت ننموده و حق خود می‌داند که نسبت به پیگرد قانونی اندک افراد معلوم الحال اقدام کند.

 

باشگاه استقلال هرگونه فعالیت در این زمینه را به شدت محکوم و هواداران ارزشمند استقلال سرافراز را از آن مبرا می‌داند.

 

 

[ad_2]

Beytoote