علیپور به ماریتیمو پیوست/ فرشاد احمدزاده با فولاد تمدید کرد

[ad_1]

اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان ایرانی در فوتبال جهان

مهاجم فصل گذشته پرسپولیس پیش نویس قرارداد با باشگاه ماریتیمو پرتغال را برای پیوستن به این تیم امضا کرد.

به گزارش مهر، علی علیپور پس از کش و قوس های فراوان با باشگاه مارتیمو پرتغال پیش‌نویس قراردادش را امضا کرد تا به مدت دو فصل در این تیم بازی کند.

 

او که در ۶ سال گذشته برای پرسپولیس بازی کرده بود موفق شد عنوان بهترین گلزن لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را در این باشگاه به نام خود ثبت کند. علیپور برای امضای قرارداد رسمی خود با ماریتیمو و همبازی شدن با امیر عابدزاده دروازه‌بان تیم ملی ایران منتظر دریافت ویزای خود است.

 

او در حالی لژیونر می‌شود که باشگاه پرسپولیس از ادامه تلاش‌های خود برای حفظ این بازیکن داده بود اما علیپور هیچ مذاکره‌ای برای بازگشت با مدیران این تیم نداشته است.

 

توضیح روابط عمومی پرسپولیس درباره قرارداد علیپور

اعلیرضا اشرف در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اظهارداشت: با توجه به بندهای قرارداد و سوالی که از سازمان لیگ داشتیم. علی علیپور شامل شرایطی نمی‌شد که متهعد به همراهی پرسپولیس در این مقطع از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشد.

 

وی ادامه داد: شرایط علیپور با بازیکنان استقلال که اعلام شد باید تیم خود را در دوحه همراهی کنند، متفاوت است. در این ارتباط شخصا با آقای محمودزاده صحبت کردم. ایشان توضیح داد در قرارداد بازیکنان استقلال بندی در ارتباط با ادامه همکاری بازیکن در صورت تغییر زمان برگزاری مسابقات وجود دارد. اتفاقا باشگاه پرسپولیس هم قبل از این ماجرا در جریان عقد قرارداد بازیکنان جدید، بندهایی در این ارتباط قرارداده است.

 

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: البته این بند در قرداد بعضی از بازیکنان پرسپولیس که قبل از این قرارداد بسته‌اند قرارداده شده است ولی فرمت قرار داد علیپور به حدود 4 سال قبل بر می‌گردد و در این سال‌ها فقط به ان متمم اضافه شده که بیشتر مسایل مالی را شامل می‌شد.

 

«پیمان بابایی» لژیونر فوتبال ایران به تیم استقلال می پیوندد؟/ بابایی: قصد بازی در ایران و استقلال را ندارم

اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان ایرانی در فوتبال جهان

باشگاه خبرنگاران نوشت: از ساعتی قبل احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال برای مذاکره با پیمان بابایی، لژیونر فوتبال کشورمان که فصل گذشته در سومقیات جمهوری آذربایجان بازی می‌کرد در هتل آزادی وارد مذاکره شده است تا او یکی از خرید‌های آبی‌ها برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشد.

 

باشگاه خبرنگاران نوشت: از ساعتی قبل احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال برای مذاکره با پیمان بابایی، لژیونر فوتبال کشورمان که فصل گذشته در سومقیات جمهوری آذربایجان بازي میکرد در هتل آزادی وارد مذاکره شده است تا او یکی از خرید های آبی ها برای فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشد.

 

پیمان بابایی بازیکن فصل گذشته  تیم فوتبال سومقاییت جمهوری آذربایجان گفت: برای کاری غیر فوتبالی به هتل آزادی آمده ام و پیش از این نیز گفته ام هیچ قصدی برای ادامه فوتبالم در ایران ندارم و امیدوارم بتوانم روند خوبم را در خارج ادامه دهم.

 

او ادامه داد: پیشنهاداتی از داخل و خارج داشته ام، اما با ماشین سازی قرارداد دارم و طبق قانون نمی‌توانم با تیم دیگری مذاکره کنم. ۲ پیشنهاد خارجی دارم و با مدیریت ماشین سازی در حال مذاکره هستم.

 

بابایی گفت: تمایلی برای ادامه بازی در ایران ندارم، در صفحه اجتماعی ام به من تبریک گفته اند که به استقلال رفتم، این در حالی است که برای کار‌های شخصی ام به هتل آمدم.

 

فرشاد احمدزاده با فولاد تمدید کرد

فرشاد احمدزاده که در نیم فصل دوم لیگ نوزدهم به فولاد پیوست، برای لیگ بیستم نیز علی رغم پیشنهادات از باشگاه های دیگر در فولاد ماند.

 

قرارداد این وینگر به مدت یک فصل دیگر با باشگاه فولاد تمدید شد.

 

پیش از این نیز لوسیانو پریرا، وحید حیدریه، محمد قاسمی نژاد و محمد آبشک با فولاد تمدید کرده بودند و شروین بزرگ نیز امروز با عقد قراردادی به فولاد پیوست.

 

قرارداد چشمی و باقری با استقلال تمدید شد

با اعلام باشگاه استقلال تهران روزبه چشمی پس از دیدار و مذاکره با احمد سعادتمند برای یک فصل دیگر قراردادش را تمدید کرد و در جمع آبی پوشان ماندنی شد.

 

چشمی با فرا رسیدن تابستان قراردادش به پایان رسیده بود و می‌توانست به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک کند.

 

همینطور فرشید باقری هم با گفتگو به همراه سعادتمند به توافق جدید دست پیدا کرد و قراردادش را برای یک فصل دیگر تمدید کرده است.

 

طاهرخانی با استقلال تمدید کرد

شاهین طاهرخانی مدافع استقلال بعد از جلسه با احمد سعادتمند، قرارداد خود را با استقلال به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد.

 

شجاع خلیل زاده: اگر مرا نمی‌خواهید بگویید! این رفتارها یعنی چه؟

ورزش سه نوشت: شجاع خلیل زاده، مدافع میانی پرسپولیس که بعد از سومین فصل حضور در این تیم، اکنون با پیشنهاداتی نیز مواجه است، علیرغم این موضوع تاکنون سه بار به باشگاه مراجعه کرده تا قراردادش را تمدید کند.

 

نکته عجیب اینکه این بازیکن مدعی است باشگاه هیچ پاسخی به این درخواست وی نداشته است و بر این اساس وعده داده برای احترام به هواداران تا پایان لیگ قهرمانان آسیا در این تیم حضور خواهد داشت و بعد از آن در صورت تداوم شرایط مجبور به جدایی خواهد شد.

 

وی در باره این موضوع می‌گوید: سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می‌چرخم و کسی جواب نمی‌دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می‌کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!

 

او درباره شروع تمرینات گفت: اوضاع خوب است و خداراشکر تمرینات منظمی را برای بازی های آسیایی انجام می‌دهیم. بازیکنان جدید هم به ما اضافه شده اند و امیدوارم قدر پیراهن پرسپولیس را بدانند و متوجه باشند که کجا آمده اند و برای موفقیت تیم تلاش خود را انجام بدهند.

 

خلیل زاده درخصوص تمدید قرارداد عنوان کرد: من به شخصه چنین چیزی را در کل دنیا ندیدم، ما هم حتما باید مثل خیلی از بازیکنان بعضی کارها را انجام بدهم. من الان سه روز چهار روز است که برای تمدید قرارداد رفتم باشگاه، چون بند جدایی در قرارداد دارم. الان می‌گویم که در این 4 روز من را می‌دوانند و هرروز بهانه می‌آورند. همین جا می‌گویم که من دوست دارم بمانم و دوباره ام می‌گویم دوست دارم بمانم و قول می‌دهم در بازی های آسیایی با جان و دل بازی کنم. بعدا از من ناراحت نشوند، من 4 روز رفتم باشگاه.

 

شجاع افزود: من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می‌گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می‌گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی‌خواهید خب بگویید! آقا من هرروز مدیربرنامه ام رفت باشگاه خودم هم رفتم من را پیچاندند. تا وقتی من را بخواهم هستم اما فکر کنم من را نمی‌خواهند. من نمی‌خواهم هواداران را نگران کنم و یک پست هم گذاشتم اما جایی که شما را نخواهند میمانید؟

 

مدافع شماره 3 پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش توضیح داد: من به عشق هواداران رفتم که قراردادم را تمدید کنم، 4 روز بعد از من دلخور نشوید، نگویید این بازیکن به خاطر یک سری چیزها رفته، آقا من می‌گویم می‌خواهم بمانم. الان می‌آیند می‌گویند قرارداد داری اما در قراردادم بند جدایی هست، قرارداد من را درست کنید. همه بازیکنان پرسپولیس با نداری ها ساختند اما بازیکن خارجی می‌آید راحت پولش را می‌گیرد. ما حتی پول خودمان را  نمی‌توانیم بگیریم و وقتی می‌خواهیم تمدید کنیم هم نمی‌کنند. اگر نمی‌خواهید بگویید تا تکلیفمان را بدانیم. من بازی های آسیایی را می‌روم و انشالله نتیجه می‌گیریم اما بعد که آمدم انشالله تکلیفمان را روشن می‌کنیم. چهار روز بعد از من گله مند نشوند، کجای دنیا اینطور هست؟

 

شجاع خلیل زاده با اشاره به وضعیت قراردادش گفت: کارمندان باشگاه می‌بینند که من قرارداد بستم باید میدوویدم که تمدید کنم، شاید هم نخواهند ما بمانیم. من هرروز برای تمدید رفتم و هرروز هم همانطور ماندم، این را کارمندان باشگاه هم می‌دانند.

 

بعد از پستم همه چیز تغییر کرد. من یک پست گذاشتم و گفتم که میخواهم به عشق هواداران و تیمی که دوست دارم بمانم و از همان موقع رفتارها تغییر کرد و دیگر کسی از من نپرسید. اگر من را نمی‌خواهید بگویید.

 

تا الان من هیچ عددی به باشگاه ندادم. به نظرتان بعد از 4 قهرمانی حق باشگاه باید چطور باشد؟ چون من خودم می‌خواهم بمانم، باید با من اینطور رفتار شود؟ من بازی آسیایی را می‌روم و برای بعد از آن قول به هواداران نمی‌دهم. فکر می‌کنم از علاقه من سو استفاده می‌کنند و بعد از بازی آسیایی احتمال جدا شدن من هست. مگه همچین چیزی داریم؟ مگر می‌شود هرروز بروم باشگاه که قراردادم را تمدید کنید؟ کجای دنیا همچین چیزی هست؟ بازیکن می‌آید ادا و اطوار در می‌آورد و و پولش را هم می‌دهند و می‌گویند بماند اما منی که می‌خواهم بمانم را اینطور رفتار می‌کنند. از هواداران عذر خواهی می‌کنم، حلالم کنید…

 

 

[ad_2]

Beytoote